Přednášky a výrobky

Každý den pro vás budou připraveny přednášky týkají se jak výrobkového sortimentu společnosti Festo, tak také obecných informací z oblasti průmyslové a procesní automatizace.

Kromě osobních setkání s obchodně technickými zástupci naší společnosti na vás čekají také exponáty, na kterých si budete moci vyzkoušet jak jejich funkce, tak detailně pochopit jejich výhody pro daná řešení.

Robustní ventily VUVS

Nové řady ventilů VUVS a VUVG

Nové standardní ventily pro téměř všechny aplikace v průmyslu. Příznivá cena, snadná instalace a montáž. Robustní ventily VUVS jsou vhodné i do extrémních podmínek při venkovním použití. Průtok až 2000 l/min, ochranou IP65/67, použití např. v těžkém strojírenství, slévárnách či zpracování dřeva. Široká nabídka příslušenství, jako jsou připojovací listy a krycí desky.

Ventily VUVS

Ventily VUVG

Nový obor OMS: elektrické pohony za ceny, které Vás překvapí!

Nový obor OMS: elektrické pohony za ceny, které Vás překvapí!

Potřebujete pohyb se zastávkami v několika polohách a zdají se Vám elektrické pohony příliš drahé a komplikované? Zkuste OMS: elektrické pohony EPCO, ELRG či ERMO. Vše je dodáno pod jedním objednacím číslem a součástí sestavy je pohon, motor, ovladač a kabely.

Nový obor OMS

Pneumatické válce DSBC se samočinně nastavitelným tlumením PPS

Jednoduše, účinně, bezpečně

Novinky v oblasti ventilových terminálů, pneumatických válců, nové materiály použité u našich výrobků, ale také například novinky v rámci služeb jako je detekce netěsností, analýza kvality a spotřeby stlačeného vzduchu a diagnostika s využitím vysokorychlostní kamery.

 

Pneumatické válce DSBC-..-PPS: patentované samočinně nastavitelné tlumení, které zajišťuje dynamický, ale přesto měkký dojezd do koncové polohy.

CP Factory

Industry 4.0

Kromě osobních setkání s obchodně technickými poradci naší společnosti na vás čekají také exponáty, na kterých si budete moci vyzkoušet jak jejich funkce, tak detailně pochopit jejich výhody pro daná řešení. Velkým tématem je pro Festo také Industry 4.0 (Průmysl 4.0), a proto zde budeme mít k dispozici Cyberphysical Factory, což je model výroby s mnoha prvky Industry 4.0.

Manipulátory HGO

Manipulační systémy HGO

Nový způsob návrhu a realizace manipulačních systémů pomocí softwarového nástroje HGO (Handling Guide Online). Sestavte si vlastní manipulátor za 20 min, včetně objednávky! Okamžité vytvoření 3D CAD modelu pro použití ve Vaší výkresové dokumentaci.

 

Manipulační systémy HGO

 

 

 

Proporcionální ventily VZQA

Procesní technika

Armatury s pneumatickými pohony, ovládací ventily a snímání polohy. Solenoidové a tlakově ovládané ventily pro kapalná a plynná média. Aplikace v korozivním a EX prostředí. Potravinářské armatury a ventily s certifikací pro styk s pitnou vodou.

 

Hadicové ventily VZQA: řídí průtok granulátů, kapalin obsahujících pevné částice, médií s velkou viskozitou a abrazivních médií 

Robotino - mobilní robot určený pro výukové účely

Výukové systémy a vzdělávání (Didactic)

Pneumatika, elektropneumatika, hydraulické systémy, senzorika, programovatelné automaty (PLC), manipulační technika, CNC programování, servopohony a regulace.

 

Robotino - mobilní robot určený pro výukové účely, podporovaný dalšími softwarovými (FluidSIM®, CIROS®) a hardwarovými (MecLab®, MPS®) produkty.

Téma přednášek Začátky přednášek Přednášející

Novinky v automatizaci
a Průmysl 4.0

8:30, 10:30, 12:30, 14:30, 16:00   Ing. Zdeněk Haumer
Elektrické pohony OMS  9:30, 11:30, 13:30, 15:30   Ing. Jiří Janoušek
Manipulační systémy HGO  9:00, 11:00, 13:00, 15:00   Josef Borovec
Procesní technika 10:00, 12:00, 14:00, 16:00   Ing. Alexander Duchaj
Výukové systémy a vzdělávání
(Didactic)
9:30, 11:30, 13:30, 15:30   Ing. Filip Škeřík 

Podrobnosti ke stažení

Organizace DOD 2016  

Videoreportáž z DOD