Rekordně rychlá práce na hnacím ústrojí

Pro rychlé a přesné přemisťování břemen nabízíme součásti a systémy, které zajišťují rychlou přepravu a velmi přesně sledují polohu.

 

Vhodné výrobky pro hnací ústrojí

Elektrické zarážky EFSD

Přesné zastavení a zpětná vazba

Elektrické zarážky EFSD s integrovanou zpětnou vazbou polohy jsou zkonstruovány speciálně pro použití na dopravnících, u kterých jsou předměty přepravovány mezi jednotlivými stanicemi. Jsou vhodné pro dopravu břemen až do hmotnosti 100 kg.
Mimořádná vlastnost: možnost přímého připojení na digitální vstupy/výstupy řídicí jednotky stroje.

 

Více o elektrických zarážkách

 

Zarážkové válce DFST

Šetrné zastavování bez otřesů pro břemena s hmotností
od 1 kg do 800 kg

Zarážkové válce DFST se dokonale hodí k zastavování a oddělování nosičů výrobků nebo pro rychlé dopravníky. Tlumiče fungují bez minimálního zatížení: v daném zařízení je potřeba pouze jedna velikost pro plné i prázdné nosiče výrobků.

 

Více o pneumatických zarážkových válcích

 

Elektrické terminály CPX

Kapitánský můstek pro průmysl 4.0

Elektrické terminály CPX ve spojení s ventilovými terminály VTSA.
Toto automatizační řešení sjednocuje moduly se vstupy a výstupy, ventily a bezpečnostní funkce podle ISO 13849-1 do jednoho celku. Vysoký stupeň integrace funkcí, rozsáhlé možnosti komunikace po průmyslových sítích a IO-Link činí z této jednotky decentralizovanou inteligenci pro Průmysl 4.0.

 

Nejvyšší produktivita pro vás: terminály CPX

Ventilové terminály s integrací funkcí

Letmé pohony s ozubeným řemenem ELCC

Až o 30 % kratší časy cyklů

 

Tyto letmé pohony s ozubeným řemenem ELCC se vyznačují kompaktní konstrukcí, velkou tuhostí a malou pohybující se hmotností. Jsou optimalizovány pro kratší časy cyklů a méně otřesů. Ideálně jako pohyb ve svislém směru Z, ale také vodorovně nebo pod jakýmkoliv jiném montážním úhlu, potřebujete-li, aby pohon opouštěl pracovní prostor.

 

Více o optimalizovaných letmých pohonech

Letmé pohony EHMH s ozubeným hřebenem a pastorkem

Spolehlivé a velmi dynamické

 

Když jde o tuhost a přesnost polohování. Letmé pohony EHMH s ozubeným hřebenem a pastorkem zaručují dynamický pohyb s užitečným zatížením až 200 kg. Včetně dlouhé životnosti a vysoké spolehlivosti!

 

Silné pohony pro velké užitečné zatížení