Veletrh Hannover 2018

Integrated Industry – Connect and Collaborate

Zažijte digitalizaci na hannoverském veletrhu!

Co Vám digitalizace přinese? Na nejvýznamnějším průmyslovém veletrhu na světě uvidíte, jak můžete získat výhody ve všech fázích řetězce tvorby hodnot. Na praktických příkladech Vám předvedeme, jak Vás digitalizace posune vpřed – komplexně ve všech fázích řetězce tvorby hodnot. Od hardwaru přes digitální výrobky až po technické vzdělávání Vám zde s našimi odborníky předvedeme vše, co z Vás učiní průkopníka digitalizace.

Navštivte nás od 23. do 27. dubna na našem veletržním stánku v hale 15, stánku D11 v Hannoveru. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Get digital. Now!

Jednoduše, konkrétně a předvídavě – digitální automatizace s Festo.

     

Vaše bezplatná digitální vstupenka na veletrh na Vás čeká. Přihlaste se prostě jako náš host – těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Vyžádat bezplatnou vstupenku 

 

 

Digitalizační posun: na veletržním stánku a přitom v hostitelské zemi Mexiku

 

Výuka, konstrukce, provoz, inspirace: to jsou čtyři části naší prezentace na veletrhu 2018. Protože digitalizace začíná výukou. V Mexiku i na našem veletržním stánku. Počínající digitální transformaci hostitelské země komplexně pomáháme prostřednictvím našich 400 pracovníků ve městě Mexiku a 14 prodejních kanceláří už déle než 40 let.

 

Na veletržním stánku na výuku navazují nové digitální nástroje, které Vám pomohou urychlit výrobu Vašich zařízení a zvýšit produktivitu – jedním slovem budete rychleji svoje projekty uvádět na trh. Vám i uživatelům Vašich zařízení ukážeme nové možnosti chytré digitalizace v provozu, jako např. sledování stavu (condition monitoring). Nechte se inspirovat! Pohled do vzdálenější budoucnosti představují naše bionické projekty a budoucí koncepty.

 

Více o Festo Mexiko

Více o koncepci stánku v Hannoveru

 

 

 

Festo Didactic – kvalifikace pro digitální výrobu

 

Ve středu zájmu je kvalifikace proSmart Maintenance: zjistíte, jak vypadá praktické školení využívající v praxi skutečně používané komponenty a simulací VR – a jak zajistíme Vaši kvalifikaci pro uvedení do provozu za pomoci digitalizace. Naše nová platforma Industrie 4.0-Assessment Vám nabízí možnost analyzovat vyzrálost podniku z hlediska průmyslu 4.0.

 

Více o Festo Didactic

 

 

Zažijte digitální svět Festo – novinky

 

Seznamte se se společností Festo z digitální stránky. V oblasti projektové přípravy očekávejte novénástroje pro návrh a výběr. Pomocí aplikace App World získáte přehled o nové platformě pro digitální výrobky. Provoz zařízení a přenos dat do cloudu zajišťuje naše brána IoT-Gateway. Zpracování a vizualizaci dat sledujete přímo na našich novýchpanelech v cloudu.

Seznámíte se s nejnovějšími inovacemi Festo živě přímo na místě!

Více na téma digitalizace a novinek Festo

Festo App World

  

 

 

 

Digitalizovaná pneumatika: Festo Motion Terminal VTEM

 

Se Festo Motion Terminal VTEM vstupuje pneumatikado věku digitalizace. Poprvé lze díky aplikacím využít jednoduché funkce přepínacích ventilů, komplexní úlohy s pohybem, diagnostické funkce pro sledování stavu i snížení spotřeby energie – s jediným druhem hardwaru! Objevte budoucnost pneumatiky: digitalizaci!

  

Více o Festo Motion Terminal

 

 

Bionic Learning Network a SupraMotion

 

Jaké nové impulzy přinese tovární a procesní automatizaci systém Bionic Learning Network letos? Jaké koncepce se supravodiči uvidíte na veletržním stánku?

 

V senzačních živých prezentacích uvidíte, co projektanti Festo postavili na nohy. Navštivte nás prostě v Hannoveru!

 

Bionic Learning Network

SupraMotion