Smartenance – mobilní digitální řízení údržby

Digitalizujte. Nyní! S digitálním řízením údržby pro vedoucí výroby a obsluhu zařízení lze konečně údržbu organizovat bez papírů, úkoly údržby se Vám samy ohlašují. Smartenance umožňuje jasné plánování termínů a vyhodnocování údržby zařízení a nabízí Vám možnost rychlého a jednoduchého vstupu do světa digitální údržby.

 

Preventivní údržba zařízení je časově náročný proces, který se dosud stále zaznamenává pomocí papíru a tužky. Dokážeme Vám práci zjednodušit, urychlit a učinit spolehlivější.
S aplikací Smartenance, digitálním kalendářem údržby Festo.

 

Smartenance má dvě části: mobilní kalendář údržby, což je aplikace pro chytré telefony a tablety v provozu, a rozhraní webového prohlížeče pro správu a dokumentaci úkolů údržby v kanceláři. Inteligentní správa uživatelů a spolupráce v týmu umožňují efektivní řízení údržby.
Smartenance se jednoduše a rychle instaluje, je srozumitelná a představuje snadný a cenově výhodný vstup do světa digitalizace. Neváhejte a vyzkoušejte aplikaci Smartenance nezávazně jeden měsíc zdarma.

 

Máte zájem o Smartenance, potřebujete více informací?

Jsme Vám k dispozici na adrese smartenance@festo.com.

 

Smartenance je k dispozici ve vybraných zemích.

Ovládací panel (dashboard) Smartenance pro provozovatele zařízení

Jako vedoucí výroby

můžete z ovládacího panelu centrálně sledovat všechny úkoly údržby, přehledně zkontrolovat jediným kliknutím sledovat naléhavé úkoly a dozvědět se reakce kolegů na jednotlivé úkoly.

  • Přehledné zobrazení všech zařízení a úkolů ve webovém prohlížeči
  • Vyhodnocení všech zařízení a zpětná vazba na jednom místě
  • Podrobné podklady pro audity
Mobilní aplikace Smartenance pro pracovníky údržby a obsluhu strojů

Jako obsluha zařízení

máte kalendář údržby na svém mobilním zařízení vždy po ruce – a všechny zdokumentované aktuální úkoly údržby na dosah. Reakce kolegů a obrázky se ukládají přímo na cloud a jsou všem přístupné.

  • Jednoduchá, intuitivní obsluha
  • Digitální návody k údržbě s obrázky a zpětnou vazbou
  • Mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety Android a iOS