Smartenance – mobilní digitální management údržby

Get digital. Now!

Buďte digitální. Nyní! S digitálním managementem údržby můžete nsvoji údržbu vést zcela bez papíru. Smartenance umožňuje jasné plánování termínů a vyhodnocování údržby zařízení a nabízí Vám možnost rychlého a jednoduchého vstupu do digitálního světa.

Preventivní údržba je časově náročný proces, který se stále zaznamenává pomocí papíru a tužky. Dokážeme Vám práci zjednodušit, urychlit a učinit spolehlivější.
S aplikací Smartenance, digitálním kalendářem údržby Festo.

Smartenance má dvě části: mobilní kalendář údržby, což je aplikace pro chytré telefony a tablety ve výrobním provozu a rozhraní webového prohlížeče pro správu a dokumentaci úkolů z kanceláře. Inteligentní správa přístupu jednotlivých uživatelů a spolupráce v týmu činí management údržby efektivní.
Smartenance si každý jednoduše a rychle nainstaluje, obsluha je srozumitelná a celek představuje snadný a cenově výhodný vstup do světa digitalizace. Neváhejte a vyzkoušejte aplikaci Smartenance nezávazně na jeden měsíc zdarma.

Máte zájem o Smartenance nebo dotazy k této aplikaci?

Jsme Vám k dispozici na adrese smartenance@festo.com.

Ovládací panel (dashboard) Smartenance pro provozovatele zařízení

Jako vedoucí výroby

můžete z ovládacího panelu centrálně sledovat všechny úkoly údržby, přehledně zkontrolovat jediným kliknutím sledovat naléhavé úkoly a dozvědět se reakce kolegů na jednotlivé úkoly.

  • Přehledné zobrazení všech zařízení a úkolů ve webovém prohlížeči
  • Vyhodnocení všech zařízení a zpětná vazba na jednom místě
  • Podrobné podklady pro audity
Mobilní aplikace Smartenance pro pracovníky údržby a obsluhu strojů

Jako obsluha zařízení

máte kalendář údržby na svém mobilním zařízení vždy po ruce – a všechny zdokumentované aktuální úkoly údržby na dosah. Reakce kolegů a obrázky se ukládají přímo na cloud a jsou všem přístupné.

  • Jednoduchá, intuitivní obsluha
  • Digitální návody k údržbě s obrázky a zpětnou vazbou
  • Mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety Android a iOS