Letmé pohony s ozubeným hřebenem EHMH

Bezpečné a velmi dynamické: silné pohony pro velká užitečná zatížení.

Je-li v centru pozornosti tuhost a přesnost polohování. Technologie ozubeného hřebenu a pastorku zaručuje dynamický pohyb s velkým užitečným zatížením až 200 kg a současně dlouhou životností. Bezpečnost zaručena!

Přesné a lehké pohony EHMH lze použít v paletizačních manipulátorech pro balicí a automobilový průmysl nebo pro přísun a odběr materiálu do a z obráběcích strojů.

Hlavní výhody:

  • užitečné zatížení do 200 kg
  • 2 velikosti
  • zdvih 250–2 500 mm
  • velmi vysoká stabilita a tuhost v krutu
  • tichý chod díky šikmému ozubení
  • bezpečnost do PL d

Vybírejte z řady možností – vhodných pro Vaši aplikaci:

Oboustranný stírací kroužek

Oboustranná stírací lišta

Pomocí oboustranné stírací stírací lišty je pohon chráněn před vnějšími vlivy, např. prachem, částicemi nečistot a kapalinami. Tím se trvale zvyšuje životnost oběžného vedení ve vodicích kladkách a prodlužují se intervaly údržby.
Kryt hnacího pastorku

Kryt hnacího pastorku

Kryt nejen chrání hnací pastorek proti znečištění, ale jako dotyková ochrana zabraňuje také např. zachycení prstů obsluhy.
Energetický řetěz

Energetický řetěz

Pro spolehlivý přívod energie a dat k přírubové desce lze použít energetický řetěz. Přispívá k ochraně vedení a hadic, výrazně omezuje opotřebení a prodlužuje tím jejich životnost.

Automatizace z jedné ruky: Váš kompletní manipulační systém pro velké zátěže s pohonem EHMH v ose z

Účinné, bezpečné a perfektně navzájem přizůsobené: kompletní řešení Festo. Od koncové jednotky přes pohony, vhodné motory a jejich ovladače až po řízení – vše od jediného dodavatele. Na přání s vhodným rozvaděčem. A při uvedení do provozu Vám pomůžeme prostřednictvím služeb přímo v místě instalace.

Více informací ke stažení

EHMH je k dispozici pouze na požádání.
Obraťte se na nás a my Vám připravíme nabídku.