Ať pracujete kdekoliv, Festo je tu pro Vás

Nezvyklá doba vyžaduje nezvyklá opatření. Po celém světě se ruší nebo na pozdější dobu odsouvají veletrhy a Vy se musíte o nejnovějších automatizačních trendech informovat ve vlastní režii. Usnadníme Vám to - zveme Vás na digitální procházku po našem veletržním stánku. V našich videích se dozvíte, jaké nové výrobky a čerstvé inovace byste měli znát – abyste mohli i v budoucnu postupovat konkurenceschopně a inovativně. Jsme tu pro Vás, ať pracujete kdekoliv.

Jedinečnost: univerzální konektivita

Vše hladce propojeno: automatizace na jednotné platformě Vám jasně pomůže s produktivitou. Od mechaniky přes elektrický systém až po cloud – mechanické komponenty, kompletní polohovací systémy, inteligentní řízení, decentralizovaný systém Motion Control a cloudové služby tak pracují v dokonalé souhře. Jak je to v praxi? To vidíte na zařízení Productivity Master.

Zde se dozvíte více o našich řešeních v oblasti elektrické automatizace

Myslete dnes na zítřek: digitalizovaná automatizace

Rychleji na trhu, vyšší produktivita, prediktivní údržba: nabízíme Vám nejrůznější digitální výrobky, služby a nástroje. Zrychlíte svoji konstrukci, zjednodušíte si nákup, uvedení do provozu a zvýšíte účinnost údržby – a příslušná data lze analyzovat. Vydejte se s námi do digitalizované budoucnosti.

Zvyšte efektivitu práce díky mobilnímu přístupu a kompletní dokumentaci: Smartenance

Pneumatická a elektrická schémata snadno a rychle: FluidDraw

Správa projektů a komponentů po celý životní cyklus: Festo Pojects

Výhody digitalizované pneumatiky: Motion Temrinal VTEM

Jednoduše: součást řešení. Doporučený sortiment

Vysoká kvalita a atraktivní cena pro vpravdě základy automatizace: 2 200 výrobků až pro 80 % všech automatizačních úkolů. Mnohé z nich byly nově vyvinuty nebo inovovány. V našich skladech po celém světě, rychle k objednání a dodání v online obchodu – i ve velkých množstvích.

Zjistěte více o našem doporučeném sortimentu

Vzdělávání online

Digital learning Na mnoha místech zůstávají uzavřeny školy i jiná vzdělávací zařízení. V této době se naplno ukazuje potenciál digitálníhio učení – žáci, učňové a pracovníci tak mohou produktivně využívat svůj čas i mimo školu a dosahovat nadále učebních úspěchů.

K softwaru a e-learningu

Náš příspěvek ke zmírnění koronavirové krize

LifeTech Svůj sociální příspěvek ke zmírnění koronavirové krize bereme velmi vážně a uvedli jsme do života řadu cílených podpůrných projektů. Mimo jiné dodáváme komponenty certifikovaným výrobcům dýchacích přístrojů.

Zjistěte více o našem portfoliu v oblasti lékařské techniky

Zpráva o aplikaci: zvýšení kvality života

Můžete nás kontaktovat

Žádáme Vás o pochopení, že v aktuální situaci naše zákazníky navštěvujeme v zájmu vzájemné ochrany virtuálně. Váš obvyklý odborný poradce je připraven Vám nadále naslouchat – momentálně však nikoli formou osobního kontaktu.

Festo Kontaktperson mit Headset

Jsme tu pro Vás

Máte dotazy ohledně výrobků, údržby nebo zpracování objednávky? I v režimu home office jsme Vám k dispozici jako obvykle – kontaktujte nás telefonem, e-mailem nebo virtuálně, např. přes Skype.

Kontaktní informace

Naše servisní nástroje a pomoc jsou Vám k dispozici on-line

On-line najdete kdykoli veškeré důležité služby a nástroje, užitečné návody ve formě videa a rovněž obsáhlé informace ke všem našim výrobkům a softwaru, které Vám Festo nabízí. Kdykoliv a odkukoliv se připojíte: tyto informace jsou pro Vás připraveny 24 hodin denně.

Pomůcky online pro všechny: od konstrukce přes nákup až po provoz a údržbu.

Snadno ušetříte čas a námahu, využijete-li některé z dalších pomůcek: vyhledávače výrobků, simulační a výpočtový software, práci s kusovníky a projekty a mnoho dalšího – vše najdete kdykoliv a přímo na Internetu.

Festo Kontaktperson mit Headset vyhledání vhodného výrobku – Quick Search Plus

konstrukce manipulátoru – Handling Guide Online

tvorba schémat – FluidDraw

návrh a výběr elektrických pohonů – PositioningDrives

CAD modely ke všem výrobkům – Festo PARTdataManager

dokumentace v EPLAN – Schematic Solution

tvorba sestav výrobků – Festo Design Tool 3D

kompletní řešení - konfigurátor pro jednotky s procesními ventily KVZA

všechny sestavy na jednom místě – Festo Projects

digitalizace údržby – Smartenance

 

Mnoho dalších online nástrojů naleznete zde.

Tablet mit geöffnetem YouTube-Tutorial in Produktionshalle

Videonávody: prohlédnout a využít

V kanálu Festo na portálu YouTube pod názvem „Festo Service“ Vám ukážeme, jak můžete výrobky konfigurovat, opravovat, uvádět do provozu a přestavovat. Návody jsou dokonalým doplňkem technické pomoci: můžete si nechat předvést správnou techniku přímo u stroje a v kteroukoliv denní nebo noční dobu.

k portálu YouTube

Application Notes

100 % informací o výrobcích pro Vás

Na portálu podpory naleznete veškeré důležité informace k příslušnému výrobku: dokumentaci pro uvedení do provozu, informace o náhradních dílech, návody k obsluze a mnoho dalšího.

Na portál podpory

Vaše objednávka je v dobrých rukách – i přes internetový obchod

Jsme Vám nadále k dispozici. Zcela tak, jak jste na to zvyklí. I v této výjimečné době chceme být Vaším spolehlivým partnerem. Pro objednávky a související záležitostí je tu pro Vás mnoho nástrojů on-line, např. v našem internetovém obchodu. Rychle a jednoduše můžete objednávat také prostřednictvím naší obchodní a servisní sítě po celém světě.

Angestellter bestellt online am Computer Arbeitsplatz

Pohodlné nákupy v internetovém obchodu

V našem internetovém obchodu najdete 35 000 položek, mimo jiné pohony, prvky pro pneumatickou automatizaci, řídicí techniku, software a ventilové terminály. Objednávat můžete přirozeně nonstop bez časových omezení.

Do internetovému obchodu

Angestellter in Festo Lagerhalle mit blauem Stern in der Hand

Výkon, kvalita a dobrá cena – sortiment doporučených výrobků

Více než 2 200 součástí, které tvoří sortiment doporučených výrobků, pokryje až 80 % Vašich automatizačních úloh. Navíc jsou tyto součásti dostupné kdekoliv na světě, se zárukou dodávky, a to i ve větších množstvích – a s krátkými dodacími lhůtami.

Více o sortimentu doporučených výrobků