PA Toolkit

Knihovna CODESYS PA Toolkit

Pomocí knihovny PA Toolkit máte možnost intuitivního programování Vašich procesů!

Ideální pro automatizaci modulárních zařízení podle normy MTP. Při programování procesních zařízení se často „přenáší“ jejich potrubní a přístrojové schéma (R&I) do řízení, resp. vizualizace.

 

Ke knihovně PA Toolkit

DFPD-C

Kyvné pohony DFPD-C

Ideální pro chemický a těžký průmysl.

Vybaveny pro náročné použití v chemickém průmyslu: kyvné pohony DFPD-C a DFPD-C-VDE2 s rozhraním NAMUR podle VDI/VDE 3847. Tvrdě eloxované zadní víko, šrouby pro seřízení dorazů pojištěné proti uvolnění, kroužek pro středění hřídele a sady pružin bez barevných kovů z nich činí nové měřítko v oboru.

 

Kyvné pohony DFPD-C v katalogu

DGTZ

Válce se dvěma ísty DGTZ

Nejkratší svého druhu – ideální do stísněných podmínek!

Upevněte je, jak potřebujete: tyto ploché a mimořádně krátké válce se dvěma písty jsou vybaveny mnoha upevňovacími dírami, upevněním pro čidla a přípijením vzduchu.

 

Válce se dvěma písty DGTZ v katalogu

Řada jednotek na úpravu stlačeného vzduchu MS-Basic

Silné, lehké, cenově výhodné

Řada MS-Basic s tělesem z polymeru Vám poskytuje výhodné, na techniku zaměřené základní součásti s nejdůležitějšími funkcemi: redukční ventily, redukční ventily s filtrem a ruční nebo elektrické spínací ventily. To vše plně kompatibilní s řadou MS z kovu! S těmito díly můžete vytvořit ideální kombinaci výhodných základních i pokročilých funkcí.

 

MS-Basic v internetovém obchodu

VFOE

Jednosměrné škrticí ventily VFOE

Snadná montáž, rychlé uvedení do provozu – dokonalá volba pro standardní aplikace.

Pomocí ventilů VFOE regulujete rychlost pneumatických válců zcela podle Vašeho
přání. Nové jednosměrné škrticí ventily se díky značné rozmanitosti funkcí a variant skvěle hodí k řešení standardních požadavků s optimálními náklady.

 

Jednosměrné škrticí ventily VFOE v katalogu