Dny otevřených dveří

Rádi se s Vámi setkáme na dalším ročníku akce s názvem Dny otevřených dveří, který se bude konat 14. - 15. 6. 2016 na naší centrále v Praze. Dozvíte se zde zajímavé informace o výrobcích a službách firmy Festo, díky nimž můžete zvýšit produktivitu Vašich strojů a zařízení, snížit náklady na výrobu stlačeného vzduchu a také Vám poradíme, jak uspořit za použití nejnovějších technologií v oblasti automatizace.

Pomůžeme vám s automatizací

Výrobky na dnech otevřených dveří
  • Osobní setkání s našimi odbornými poradci, kteří vám rádi zodpoví veškeré dotazy z oblasti průmyslové a procesní automatizace.
  • Odborné přednášky týkající se nových výrobků a služeb v rámci spol. Festo.
  • "Živé" exponáty, na kterých si budete moci vyzkoušet jejich funkce, a tím detailně pochopit jejich využití pro dané aplikace.
  • Ukázky projektů, na kterých naše společnost spolupracuje  

 

Přednášky a výrobky

Organizace

Minulé ročníky

Den otevřených dveří 2010 Festo Praha

Co vás nejvíce zaujalo?

 
Kromě samotných osobních setkání s našimi odbornými poradci, měly velký úspěch také přednášky a to zejména z oblasti novinek společnosti Festo, která byla vedena Ing. Zdeňkem Haumerem, vedoucím technického oddělení. Vaší pozornosti neunikly ani exponáty, na kterých jste si například mohli vyzkoušet své schopnosti ve střelbě na terč, či si otestovat své znalosti v oblasti pneumatiky při zapojování elektropneumatických obvodů.

 

Videoreportáž z DOD na Youtube

Videoreportáž z DOD na Streamtech

Podrobnosti ke stažení

Organizace DOD 2016  

Videoreportáž z DOD