Minősített Festo Viszonteladók Magyarországon

 

A Minősített Festo Viszonteladóink a Festo-val kötött keretszerződés feltételei szerint jogosultak a Festo termékeinek és szolgáltatásainak értékesítésére.

 

 

Air X Metall

Air X Metall Kft.

8400 Ajka, Frankel Leó u. 4-6.
Tel.: +36 88 210 392
E-mail: airxmetal@vnet.hu

BDI

BDI Hungary Kft.

1044 Budapest, Ezred u. 2. B2/1.
Tel.: +36 1 231 1010
E-mail: info@bdi.hu
Web: www.bdi.hu

Bearings

Bearings Kft.

1105 Budapest, Gergely u. 3-9.
Tel.: +36 1 262 0508
E-mail: info@bearings.hu
Web: www.bearings.hu

Brammer

Brammer Kft.

2045 Törökbálint, Tópark u. 9.
Tel.: +36 23 920 777
E-mail: hu@brammer.biz
Web: www.brammer.hu

GB-Trade

GB-Trade Kft.

3527 Miskolc, Baross Gábor út 1.
Tel.: +36 46 506 046
E-mail: gbtrade@cress.hu
Web: www.gbtrade.hu

CPH

CPH Kft.

7100 Szekszárd, Bor u. 2.
Tel.: +36 74 529 320
E-mail: cph@cphautomat.hu
Web: www.cphautomat.hu

Havancsák

Havancsák Kft.

6722 Szeged, Kálvária sgt. 4-6.
Tel.: +36 62 566 400
E-mail: havancsak@havancsak.hu
Web: www.havancsak.hu

Mátra Industrial Manufacturing

Mátra Industrial Manufacturing Kft.

3200 Gyöngyös, Karácsondi út 11.
Tel.: +36 37 502 040
E-mail: office@matraindustrial.hu
Web: www.matraindustrial.hu

Metál Légtechnika

Metál Légtechnika Kft.

8800 Nagykanizsa, Táborhely út 3.
Tel.: +36 93 536 473
E-mail: web@metalleg.hu
Web: www.metalleg.hu

Nikkel Kereskedőház

Nikkel Kereskedőház Kft.

6500 Baja, Dózsa György út. 10.
Tel.: +36 79 322 768
E-mail: baja@nikkel.hu
Web: www.nikkel.hu

Pneu-Hyper

Pneu-Hyper Kft.

5600 Békéscsaba, Bartók Béla út 62/1.
Tel.: +36 66 441 046
E-mail: hyper@hyper.hu
            pneu@hyper.hu
Web: www.pneu-hyper.hu

Pneutrend

Pneutrend Kft.

9027 Győr Ipari Park, Bükkfa u. 12.
Tel.: +36 96 510 150
E-mail: pneutrend@pneutrend.hu
Web: www.pneutrend.hu