Apmācības rūpniecības automatizācijā

Mācību programma 2020. gada pavasarim

Festo SIA

 

Gunāra Astras iela 8B

LV-1082, Rīga

67577864

 

Mācību programma 2020. gada rudenim :

 

Industriālās pneimoautomātikas un elektropneimoautomātikas sistēmas (3 dienas)

30. septembris – 02. oktobris, Rīga

13. oktobris – 15. oktobris, Rīga

27. oktobris – 29. oktobris, Rīga

 

Industriālās hidroautomātikas un elektrohidroautomātikas sistēmas (3 dienas)

16.-18. septembris Rīga

20. oktobris – 22. oktobris, Rīga

 

Pneimatisko sistēmu energoefektivitāte (2 dienas)

10.-11. novembris, Rīga

 

Ja neatrodiet savam uzņēmumam piemērotu apmācību laiku, lūdzu sazinieties ar Mums, Mēs centīsimies atrast priekš Jums piemērotu laiku.

 

Apmācības un Konsultācijas

Vai apmācības ir ieguldījums, vai izdevumi Jūsu uzņēmumam?

 

 

Zināšanas paaugstina darbinieku kompetenci, viņu spējas un produktivitāti, palielinot uzņēmuma ienesīgumu. Prasmīgs un zinošs personāls, kas labi pārvalda iekārtas, jau iepriekš var paredzēt bojājumus, patērēt mazāk laika to novēršanai un samazināt iekārtu dīkstāves. Atbilde uz jautājumu ir skaidra:

 

 

„Apmācības ir ieguldījums, kas palielina Jūsu uzņēmuma peļņu!”

Mūsu piedāvājums apmācību jomā

Mūsu piedāvājums apmācību jomā

 

 

Zinošs personāls un veiksmīgi organizēta iekārtu apkopes menedžmenta programma nozīmē:

 

  • Produktivitātes pieaugumu līdz 50%
  • Iekārtu kalpošanas laika pieaugumu līdz 40%
  • Neplānotu iekārtu remontu samazināšanos līdz 95%
  • Apkopes izmaksu samazināšanos līdz 30%

 

Apmācību programmas, ko piedāvā Festo sniedz iespēju gan teorētiskajās, gan praktiskajās nodarbībās apgūt mūsdienu industrijas augstākajiem standartiem atbilstošas zināšanas ražošanas automatizācijas jomās, kas saistītas ar pneimatikas, hidraulikas un programmējamo kontrolleru pielietošanu.

 

Pneimoautomātikas un elektropneimoautomātikas sistēmas

Hidroautomātikas un elektrohidroautomātikas sistēmas

Programmēšana CODESYS 3 vidē

Pneimatisko sistēmu energoefektivitāte

Mācies efektīvi - mācies darot

Mācies efektīvi - mācies darot

 

 

Festo Didactic piedāvā apmācības, kas balstās uz “mācies darot” principu. Šī principa pamatā ir atziņa, ka teorētisko zināšanu tūlītēja pielietošana praksē vairākkārtīgi paaugstina jauno zināšanu apguves efektivitāti. Tāpēc Festo apmācību kursi nav iedomājami bez speciāla praktisko darbu aprīkojuma pielietošanas. Festo Didactic apmācību jomā cieši sadarbojas ar Latvijas lielākajām mācību iestādēm: RTU, LLU, VA, VPIC un RTK, kurās ir izveidotas laboratorijas ar Festo Didactic mācību aprīkojumu.

 

Atsaucoties uz uzņēmumu interesi par iespēju saņemt apmācību pakalpojumu savās telpās, esam izveidojuši mobilā aprīkojuma komplektu, kas ļauj veikt darbinieku apmācību, piemērotās telpās, jūsu uzņēmumā.

Didactic

Apmācība notiek darba dienās no 9:00 līdz 18:00. Apmācību kursa apjoms un apskatāmās tēmas var tikt mainīti lai precīzāk atbilstu jūsu uzņēmuma specifikai.

 

Praktiskās nodarbības notiek izmantojot speciālus mācību stendus, kuros mācību uzdevumos realizēto sistēmu darbību iespējams pārbaudīt uz reāliem izpildelementiem un procesu kontroles elementiem, mācību stendos tiek pielietotas industriālajiem standartiem atbilstošas komponentes. Praktisko darbu uzdevumi sagatavoti tā, lai atbilstu reālā industriālā vidē biežāk sastopamo automatizācijas risinājumu apgūšanai. Apmācības procesā tiek pielietos specializēts programmnodrošinājums. Pēc apmācību kursa noklausīšanās katrs dalībnieks saņem Festo sertifikātu.

 

Pirms pieteikties kursiem iesakām veikt zināšanu pārbaudes testus, kas ļauj precīzi novērtēt zināšanu līmeni un pielāgot kursu saturu atbilstoši Jūsu prasībām. Izmantojiet mūsu tiešsaistes tehnisko zināšanu testu Jūs interesējošajā jomā: