Rozwiązania automatyzacji dla dostawców Tier 1

Dostawcy mają do czynienia z wymagającymi warunkami i znacznymi kosztami zarówno w przypadku produkcji napędów, podwozi, prac na zewnątrz i we wnętrzu, czy produkcji modułów elektronicznych lub opon.

Dostawcy Tier 1 potrzebują zoptymalizowanego technicznie i bardzo wydajnego i uniwersalnego rozwiązania tak szybko, jak to możliwe i przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Często potrzebują też technologii, która wykorzystuje pneumatykę oraz systemy elektryczne.

 

 

Duża szybkość z mieszaną technologią:

Hiszpańska firma Tecdisma Ltd. produkuje w szybkim procesie produkcyjnym przewody hybrydowe. Dzięki inteligentnemu połączeniu techniki pneumatycznej i elektrycznej, może znacznie szybciej wykorzystywać swoje maszyny i łatwo dostosowywać je do nowych wymagań. Zmniejsza to koszty i zwiększa wydajność oraz produktywność.

 

Juan Ageitos, dyrektor firmy Tecdisma: „Dzięki technice i urządzeniom Festo udało nam się skrócić czas produkcji nawet o 70%.”

 

_______________________________________________________________________

 

Podstawowy program produkcyjny Festo

Zamawianie i dostawa na całym świecie

Nasz podstawowy program produkcyjny pokrywa niemal 80% wszystkich funkcji automatyzacji. Mamy w magazynach na całym świecie ponad 2 200 produktów, które są natychmiast gotowe do wysyłki.

 

Nasze produkty oznaczone gwiazdką

CPX/MPA

Produktywność aż do chmur

Dzięki platformie CPX/MPA można w prosty sposób, szybko, elastycznie i bezproblemowo zintegrować układy sterowania pneumatycznego i elektrycznego ze wszystkimi koncepcjami automatyzacji oraz standardami specyficznymi dla danej firmy - oraz z Przemysłem 4.0!

 

Maksymalna produktywność

Więcej informacji na temat Przemysłu 4.0

 

Komponenty zespołu przygotowania powietrza - seria MS

Maksymalna przepustowość pozwala uzyskać większą niezawodność procesu

Idealne połączenie dla każdej klasy czystości sprężonego powietrza i każdego natężenia przepływu: komponenty zespołu przygotowania powietrza serii MS.
Dostępne również wersje z certyfikatem, ze zintegrowanymi czujnikami i funkcjami bezpieczeństwa do poziomu zapewnienia bezpieczeństwa e zgodnie z normą DIN EN ISO 13849-1.

 

Idealne przygotowanie sprężonego powietrza

Zestaw serwo-prasy

Zestaw serwo-prasy z zarządzaniem jakością IATF

Niezawodne rozwiązanie: nasz modułowy zestaw prasy z napędem serwo do zastosowań elektrycznego prasowania-wtłaczania i łączenia z siłą do 17 kN.

 

Więcej informacji

 

Elektryczne rozwiązania automatyzacji

Elektryczne rozwiązania automatyzacji

Rozwiązania elektryczne, pneumatyczne lub ich połączenie: Festo oferuje rozwiązania neutralne technologicznie, które nie narzucają żadnych ograniczeń.

Więcej informacji na temat automatyzacji elektrycznej