Partner dla przemysłu biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego

Partner dla przemysłu biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego

Festo oferuje rozwiązania z zakresu automatyzacji dostosowane do potrzeb użytkownika dla przemysłu biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Możemy zautomatyzować procesy dla zapewniania powtarzalnej jakości produktów niezależnie od tego, czy produkowane są aktywne składniki farmaceutyczne z wykorzystaniem procesów biotechnologicznych lub chemicznych, przygotowywane są preparaty w ramach zleconej produkcji, czy też napełniane są pojemniki do żywienia pozajelitowego w pomieszczeniach czystych (cleanroom). Rozwiązania, produkty oraz szkolenia Festo zapewniają niezawodność i zwiększenie Twojej produktywności. Wystarczy zaufać naszym kompetencjom inżynieryjnym oraz kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w technice automatyzacji.

Produkcja tabletek

Produkcja tabletek

Produkcja kremu

Produkcja kremu

Minimalizacja zagrożeń bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska

Bezpieczeństwo funkcjonalne SIL

Niezawodność funkcji bezpieczeństwa w systemach elektrycznych i elektronicznych jest oceniana na podstawie poziomu nienaruszalności bezpieczeństwa określonych w normie IEC 61508.

Festo oferuje produkty i rozwiązania, które spełniają wymagania stawiane funkcjom bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych.

 

Więcej informacji o SIL

Produkty i rozwiązania zgodne z wymogami norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) i FDA (Food and Drug Administration – Agencja ds. Żywności i Leków)

Festo oferuje produkty i rozwiązania zgodne z wymogami norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) i FDA (Food and Drug Administration – Agencja ds. Żywności i Leków)

Regulacje Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) są także stosowane jako normy w procesach opracowywania produktów i rozwiązań Festo.

Produkty zgodne z wytycznymi FDA dla przemysłu biotechnologicznego i farmaceutycznego

Zawór z gniazdem kątowym VZXA

Zawór z gniazdem kątowym VZXA

Elastyczny zawór procesowy:

Koncepcja produktów modułowych ułatwia modyfikację i obsługę systemów.

Więcej informacji o VZXA

Produkcja pojemników do żywienia pozajelitowego

Produkcja pojemników do żywienia pozajelitowego

Niezawodna automatyzacja procesów produkcji pojemników do żywienia pozajelitowego

Dowiedz się więcej na temat potencjału optymalizacji techniki automatyzacji w produkcji pojemników do żywienia pozajelitowego

Automatyzacja aplikacji dla materiałów sypkich

Polepszacz materiałów sypkich

Dopasowana do indywidualnych wymagań klienta oraz aplikacje do dozowania, transportowania, przechowywania, mieszanie i separowania - wszystko od jednego dostawcy.

Zapewnienie przepływu materiałów sypkich

Ochrona i zabezpieczenie przeciwwybuchowe

ATEX – ochrona i zabezpieczenie przeciwwybuchowe

Strefy zagrożone wybuchem pod kontrolą

Sterowanie w pętli otwartej i w pętli zamkniętej w strefach zagrożonych wybuchem:

Festo oferuje produkty odpowiednie dla całego łańcucha sterowania pneumatycznego i elektrycznego - w tym obszerną dokumentację i deklaracje zgodności.

 

Dodatkowe informacje na temat ochrony przeciwwybuchowej

Zawory kulowe - do każdego zastosowania

Ball valves

Oferta w zakresie zaworów kulowych ze stali nierdzewnej jest bardzo elastyczna dzięki ich dobrym właściwościom odporności na media oraz szerokiemu asortymentowi połączeń. 

Przegląd infomacji o zaworach kulowych

Zawory kulowe w katalogu online

Więcej informacji o

Rozwiązania dla Biotech/Farma

 

 

„Biała księga”

 

Technika zaworów proporcjonalnych jest elastycznym i ekonomicznym rozwiązaniem do sterowania ciśnieniem i natężeniem przepływu gazów obojętnych. Więcej informacji w

Biała księga na temat zaworów proporcjonalnych do inertyzacji

 

 

Dzięki analizie energetycznej wytwarzania sprężonego powietrzamożesz zaoszczędzić do 60% kosztów energii. Dowiedz się, jaki jest koszt przecieków, jak poprawić efektywność energetyczną oraz jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

Biała księga: Obniżenie kosztów energii w systemach sprężonego powietrza

 

Blog Festo LifeTech

Bądź na bieżąco z informacjami na blogu Festo LifeTech
Nasi eksperci z działów projektowania, zarządzania produktem i rozwoju działalności publikują wszystkie najnowsze informacje.
Festo LifeTech Blog
www.festo.blog