Partner przemysłu biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego

Festo oferuje rozwiązania z zakresu automatyzacji dostosowane do potrzeb użytkownika dla przemysłu biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Niezależnie od tego, czy produkowane są aktywne składniki farmaceutyczne z wykorzystaniem procesów biotechnologicznych lub chemicznych, przygotowywane są preparaty w ramach zleconej produkcji, czy też napełniane są pojemniki do żywienia pozajelitowego w pomieszczeniach typu cleanroom, możemy zautomatyzować procesy dla zapewniania powtarzalnej jakości produktów. Rozwiązania, produkty oraz szkolenia Festo zapewniają niezawodność i zwiększenie wydajności. Wystarczy zaufać naszej doświadczenie i wiedzę i kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w automatyzacji.

Minimalizacja zagrożeń bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska

Bezpieczeństwo funkcjonalne SIL

Niezawodność funkcji bezpieczeństwa w systemach elektrycznych i elektronicznych jest oceniana na podstawie poziomu nienaruszalności bezpieczeństwa określonych w normie IEC 61508.

Festo oferuje produkty i rozwiązania, które spełniają wymagania stawiane funkcjom bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych.

 

Więcej informacji o SIL

Zawór z gniazdem kątowym VZXA

Zawór z gniazdem kątowym VZXA

Elastyczny zawór procesowy:

Koncepcja produktów modułowych ułatwia modyfikację i obsługę systemów.

Więcej informacji o VZXA

Produkty i rozwiązania zgodne z wymogami norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) i FDA (Food and Drug Administration – Agencja ds. Żywności i Leków)

Festo oferuje produkty i rozwiązania zgodne z wymogami norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) i FDA (Food and Drug Administration – Agencja ds. Żywności i Leków)

Regulacje Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) są także stosowane jako normy w procesach opracowywania produktów i rozwiązań Festo.

Produkty zgodne z wytycznymi FDA dla przemysłu biotechnologicznego i farmaceutycznego

Ochrona i zabezpieczenie przeciwwybuchowe

ATEX – ochrona przeciwwybuchowa

Strefy zagrożone wybuchem pod kontrolą

Sterowanie w pętli otwartej i ze sprzężeniem zwrotnym w strefach zagrożonych wybuchem:

Festo oferuje produkty odpowiednie dla całego łańcucha sterowania pneumatycznego i elektrycznego - w tym obszerną dokumentację i deklaracje zgodności.

 

Więcej informacji o ochronie przeciwwybuchowej

Zawory kulowe - do każdego zastosowania

Ball valves

Oferta w zakresie zaworów kulowych ze stali nierdzewnej jest bardzo elastyczna dzięki ich dobrym właściwościom odporności na media oraz szerokiemu asortymentowi połączeń. 

Przegląd infomacji o zaworach kulowych

Zawory kulowe w katalogu online