Partner przemysłu biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego

Festo oferuje rozwiązania z zakresu automatyzacji dostosowane do potrzeb użytkownika dla przemysłu biotechnologicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Niezależnie od tego, czy produkowane są aktywne składniki farmaceutyczne z wykorzystaniem procesów biotechnologicznych lub chemicznych, przygotowywane są preparaty w ramach zleconej produkcji, czy też napełniane są pojemniki do żywienia pozajelitowego w pomieszczeniach typu cleanroom, możemy zautomatyzować procesy dla zapewniania powtarzalnej jakości produktów. Rozwiązania, produkty oraz szkolenia Festo zapewniają niezawodność i zwiększenie wydajności. Wystarczy zaufać naszej doświadczenie i wiedzę i kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w automatyzacji.

Najważniejsze cechy projektów i rozwiązań

Najważniejsze cechy projektów i rozwiązań dla przemysłu biotechnologicznego i farmaceutycznego

Przykłady aktualnych zastosowań:

Rozbudowa produkcji w strefach zagrożonych wybuchem przy produkcji płynów do płukania ust

Redukcja strat produktu podczas wymiany składników przy produkcji środków toaletowych

Przejdź do najważniejszych cech zastosowań

Biała księga na temat zaworów proporcjonalnych dla inertyzacji

Produkty i rozwiązania zgodne z wymogami norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) i FDA (Food and Drug Administration – Agencja ds. Żywności i Leków)

Festo oferuje produkty i rozwiązania zgodne z wymogami norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) i FDA (Food and Drug Administration – Agencja ds. Żywności i Leków)

Regulacje Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) oraz GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna) są także stosowane jako normy w procesach opracowywania produktów i rozwiązań w firmie Festo. Przykłady

 produktów zgodnych z wytycznymi FDA dla przemysłu biotechnologicznego i farmaceutycznego