Festo na targach Hannover Messe

Hannover Messe 2016

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Festo podczas targów Hannover Messe.
Na stoisku będzie można zapoznać się zarówno z praktycznymi, jak i wizjonerskimi rozwiązaniami dedykowanymi koncepcji Industry 4.0. Dodatkowo zostaną zaprezentowane nowe projekty bioniczne. 

 

Kompleksowa prezentacja Festo dotycząca przewodniego tematu tj. Industry 4.0, zwanego również Integracją Przemysłu obejmuje produkty, które posiadają już nowy interfejs komunikacyjny OPC-UA po kompletne rozwiązania manipulacji, które komunikują się w sieci oraz mogą pracować bez szaf sterujących oraz po szkolenia Festo Didactic zgodne z definicją Training 4.0. Przykładowym źródłem inspiracji są badania takie jak „SupraMotion” oraz najnowsze projekty z Bionic Learning Network pokazujące wizualizację zakładów produkcyjnych przyszłości.Poznaj rozwiązania dla segmentu Twojej branży
Szczególna atrakcja w tym roku: to nowy obszar dla segmentu przemysłu. Przedstawimy modyfikowalną technologię odpowiednią do sterowania i różnego typu oprogramowanie dla elastycznego zakładu przemysłowego zgodnego z koncepcją Industry 4.0. Na stoisku będzie można znaleźć odpowiednie rozwiązanie dedykowane dla Twojej branży i rynku. Nasi eksperci chętnie porozmawiają na temat Państwa wymagań.

Co jeszcze można zobaczyć na stoisku Festo w hali 15, stoisko D07:

Bionic projects and future concepts

SupraMotion

See how the bionic project family has grown this year! And which superconductivity studies will be shown at the stand?

Come visit us in Hanover and discover during spectacular live presentations what the developers at Festo have put together.

Bionic Learning Network

SupraMotion

Prezentacja innowacji produktowych

VUVG-S

Nowy zawór VUVG-S to proste i ekonomiczne rozwiązanie dla większości zastosowań. Nowy członek rodziny, sprawdzonej już serii zaworów VUVG oferuje szereg kluczowych funkcji i charakteryzuje się takimi cechami jak:

  • Wysyłka w ciągu 24 godzin
  • 100% jakości Festo - wyprodukowane w Niemczech
  • Dostępność na całym świecie
  • Atrakcyjna cena

Festo Didactic – szkolenia dla Industry 4.0

Szkolenia dla Industry 4.0

Głównym celem prezentacji z obszaru Festo Didactic będzie wyjaśnienie koncepcji Industry 4.0 na poziomie praktycznym z wykorzystaniem cybernetyczno-fizycznej platformy edukacyjnej CP Factory. Ponadto na stoisku: informacje na temat pełnego wyposażenia laboratoriów Industry 4.0 jak również szkoleń ukierunkowanych na budowanie kompetencji w różnych technikach wykorzystywanych w cyfrowym zakładzie produkcyjnym.

Strona główna Festo Didactic SE

Inwestycje w kraju partnerskim - amerykański oddział

Festo Mason, Ohio

Festo inwestuje również na rynku amerykańskim tworząc centrum produkcyjne i logistyczne w mieście Mason, w stanie Ohio. Nowe Centrum Obsługi Regionalnej (RSC) wraz ze 150 pracownikami umożliwia dalszy rozwój Festo w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Klienci Festo w tym regionie będą mogli korzystać z większej dostępności produktów i krótszych terminów dostaw.

Festo USA

Hannover Messe 2016

25 – 29/04/2016
Hanower, Niemcy
Hala 15, stoisko D07

Oficjalna strona targów

 

Odbierz bezpłatny bilet na Targi Hannover Messe

Hannover Messe 2016 free tickets

 

 

 

Bionic Learning Network

BionicANTs i inne bioniczne projekty