Centrum Aplikacyjne
Festo Polska

Centrum Aplikacyjne EA (Electric Automation) to jeden z pierwszych tego typu ośrodków naukowo-szkoleniowych Festo w Europie Środkowo-Wschodniej. Podstawowym obszarem zastosowań Centrum Aplikacyjnego jest wspomaganie procesów decyzyjnych.

 

Jako jedna z niewielu firm w Polsce Festo ma możliwość zaprezentowania klientowi oferowanego rozwiązania na długo przed etapem finalizowania transakcji. Centrum Aplikacyjne zostało w tym celu wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku automatyki przemysłowej, na którym przygotowywane są specjalne, pokazowe wersje oferowanych aplikacji. W efekcie klient otrzymuje rzeczywiste potwierdzenie deklarowanej w ofercie wydajności i precyzji pracy urządzenia.

 

 

 

Uruchomienie Centrum Aplikacyjnego zdefiniowało nowy standard w dziedzinie aktywnej współpracy z klientem na rynku automatyki. Firma Festo dokłada wszelkich starań aby jako lider w zakresie innowacyjnych rozwiązań przyczyniać się do nieustannego wzrostu produktywności przedsiębiorstw swoich klientów.