Hannover Messe 2018

Poznaj cyfryzację na targach Hannover Messe!

Jak cyfryzacja może Ci pomóc? Dowiedz się, jakie korzyści oferuje na wszystkich etapach łańcucha wartości podczas największych światowych targów przemysłowych. Festo zaprezentuje na praktycznych przykładach jak cyfryzacja może Ci pomóc w rozwoju – na wszystkich etapach łańcucha wartości. Wspólnie z naszymi specjalistami zaprezentujemy wszystko, co jest potrzebne by zostać pionierem cyfryzacji, od sprzętu po produkty cyfrowe i szkolenia techniczne.

Przyjdź i odwiedź nas od 23 do 27 kwietnia w hali 15, stoisko D11 w Hanowerze. Do zobaczenia!

Get digital. Now!

Łatwa, praktyczna i przygotowana na przyszłe wyzwania – automatyzacja cyfrowa z Festo

 

Twój bezpłatny bilet wstępu na targi czeka na Ciebie. Wystarczy zarejestrować się jako nasz gość – do zobaczenia!

 

Zamów bezpłatny bilet wstępu

  

 

 

Impuls do cyfryzacji: na naszym stoisku targowym oraz kraju partnerskim Meksyku

 

Szkolenie, Konstruowanie, Obsługa i Inspirowanie: to cztery obszary, których będzie dotyczyć nasza prezentacja podczas targów w 2018 roku. Ponieważ cyfryzacja zaczyna się od procesów nauczania. Na naszym stoisku targowym oraz w Meksyku. Festo konsekwentnie od ponad 40 lat wspiera transformację cyfrową w Meksyku (kraju partnerskim tegorocznej edycji targów Hannover Messe), zatrudniając 400 pracowników w Mexico City oraz 14 biurach sprzedaży.

 

Na stoisku targowym, kolejnym etapem po nauczaniu będzie prezentacja naszych nowych narzędzi cyfrowych, dzięki którym można szybciej i wydajniej konstruować maszyny i urządzenia - słowo kluczowe to krótszy czas wprowadzenia na rynek. Następnie pokażemy nowe możliwości wykorzystania inteligentnej cyfryzacji, np. monitorowanie stanu w trakcie produkcji. Pozwól się zainspirować! Nasze projekty bioniczne oraz Future Concepts pozwalają spojrzeć w przyszłość.

 

Więcej informacji o Festo Mexico

Więcej informacji na temat koncepcji stoiska w Hanowerze

 

 

 

Festo Didactic – szkolenia dla cyfrowej produkcji

Główny nacisk jest położony na szkolenie w zakresieinteligentnej obsługi: poznasz praktyczne i funkcjonalne szkolenie z wykorzystaniem dedykowanej dla przemysłu platformy edukacyjnej oraz symulatora wirtualnej rzeczywistości – oraz jak przygotujemy Cię do uruchamiania przy wykorzystaniu techniki cyfrowej. Nasza nowa ocena gotowości do Przemysłu 4.0 umożliwia przeanalizowanie stopnia przygotowania firmy na Przemysł 4.0.

Więcej informacji o Festo Didactic

 

 

 

Poznaj cyfrowy świat Festo – najważniejsze informacje

 

Poznaj cyfrowe oblicze Festo. Nowe narzędzia do doboru oraz konfiguracji można zobaczyćw strefie inżynierii. „Świat aplikacji” App World umożliwia poznanie nowej platformy dla produktów cyfrowych. Nasza brama IoT (Internet Rzeczy) zapewnia działanie systemu i przekazywanie danych do chmury. Przetwarzanie danych i wizualizację danych można zobaczyć bezpośrednio na naszych nowychpanelach.

Będzie można na żywo zobaczyć najnowsze innowacje Festo !

  

Więcej informacji na temat cyfryzacji oraz innowacji Festo na

Festo App World

  

 

 

 

Cyfrowa pneumatyka: Festo Motion Terminal VTEM

 

Dzięki Festo Motion Terminal VTEM, pneumatykawkroczyła w erę cyfryzacji. Po raz pierwszy możliwe jest zrealizowanie prostych funkcji zaworu rozdzielającego, złożonych zadań ruchu, funkcji diagnostycznych do monitorowania stanu i zmniejszenie zużycia energii za pomocą aplikacji programowychi tylko jednego urządzenia! Odkryj przyszłość pneumatyki: cyfrową pneumatykę!

  

Więcej informacji na temat Festo Motion Terminal

 

 

Bionic Learning Network i SupraMotion

Jakie nowości do automatyzacji produkcji i procesów przemysłowych zostały opracowane w tym roku przez Bionic Learning Network? Jakie koncepcje nadprzewodnictwa będą prezentowane na stoisku?

Poznaj podczas widowiskowych prezentacji na żywo, co zaprojektowali programiści Festo. Odwiedź nas w Hanowerze!

Bionic Learning Network

SupraMotion