Smartenance – mobilny menedżer utrzymania ruchu

Get digital. Now! Smartenance - mobilny menedżer utrzymania ruchu przeznaczony jest dla m.in. kierowników produkcji, szefów utrzymania ruchu i operatorów instalacji w zakładach produkcyjnych. Smartenance umożliwia przejrzyste planowanie i ocenę konserwacji systemu oraz jest Twoim szybkim i łatwym dostępem do obsługi cyfrowej.

 

Zapobiegawcze utrzymanie ruchu jest procesem czasochłonnym, który jest nadal dokumentowany w formie papierowej. Aby ten proces uproscić, przyspieszyć i uczynić bezpieczniejszym opracowalismy  Smartenance, cyfrowy kalendarz, który pozwala przechowywać m.in. informacje o zaplanowanych serwisach.

Smartenance składa się z dwóch elementów: aplikacji www do nadzoru, zarządzania i dokumentowania zadań utrzymania ruchu oraz kalendarza cyfrowego obsługiwanego na smartfonach i tabletach. Inteligentne zarządzanie użytkownikami oraz współpraca pomiędzy zespołami sprawiają, że zarządzanie utrzymaniem ruchu staje się efektywne.

Smartenance jest prosty i szybki w instalacji dla każdego użytkownika, nie wymaga objasnień, jest łatwym i opłacalnym wprowadzeniem do cyfryzacji. Zacznij od razu korzystać z zalet i przetestuj Smartenance bezpłatnie przez jeden miesiąc.

 

Jesli jestes zainteresowany Smartenance lub masz jakies dodatkowe pytania prosimy o kontakt mailowy:

smartenance@festo.com

 

Smartenance Dashboard for plant operators

Jako kierownik produkcji,

możesz monitorować wszystkie zadania związane z utrzymaniem ruchu w Twoich zakładach w jednym, centralnym miejscu tj. na pulpicie nawigacyjnym, szybko identyfikować pilne zadania oraz otrzymywać opinie i komentarze od kolegów odpowiedzialnych za poszczególne zadania.

  • przejrzyste wyswietlanie wszystkich urządzeń i zadań w przeglądarce internetowej
  • ocena całego sprzętu i feedback w jednym miejscu
  • szczegółowy wykaz na audyty
Smartenance Mobile App for maintenance personnel and machine operators

Jako operator instalacji,

zawsze masz pod ręką tzw. kalendarz "maintenance" na swoim urządzeniu mobilnym - wszystkie nadchodzące zadania związane z utrzymaniem ruchu są udokumentowane. Komentarze zwrotne i zdjęcia są wgrywane bezposrednio do chmury i mogą być przeglądane przez wszystkich zainteresowanych.

  • łatwa, intuicyjna obsługa
  • instrukcje cyfrowego zarządzania utrzymaniem ruchu ze zdjęciami i komentarzami
  • Aplikacja mobilna dla systemów Android i iOS na smartfony i tablety