Smartenance – Twój mobilny menedżer cyfrowego utrzymania ruchu

Get digital. Now! Menedżer cyfrowego utrzymania ruchu dla kierowników produkcji i operatorów zakładów przemysłowych umożliwia obsługę utrzymania ruchu bez zużywania papieru i wysyła ostrzeżenia, gdy trzeba wykonać prace związane z utrzymaniem ruchu. Program Smartenance zapewnia przejrzysty harmonogram i ocenę utrzymania ruchu systemu oraz umożliwia szybkie i proste przejście na cyfrowe utrzymanie ruchu.

 

Konserwacja prewencyjna systemu jest procesem czasochłonnym, który wciąż jest dokumentowany w formie papierowej. Dzięki nam, to zadanie może być prostsze, szybsze i bardziej niezawodne.
Przy pomocy Smartenance, menedżera Festo cyfrowego utrzymania ruchu.

 

Program Smartenance składa się z dwóch części: mobilnego harmonogramu utrzymania ruchu w formie aplikacji na smartfony i tablety oraz interfejsu obsługiwanego przez przeglądarkę internetową, dzięki któremu można zarządzać dokumentacją oraz zadaniami utrzymania ruchu. Inteligentne zarządzanie użytkownikami i praca zespołowa zapewniają wydajne zarządzanie utrzymaniem ruchu.
Program Smartenance jest bardzo łatwy do zainstalowania oraz intuicyjny, jak również jest prostym i ekonomicznym sposobem wdrożenia cyfryzacji. Zacznij już dziś i wypróbuj bezpłatnie program Smartenance przez miesiąc.

 

Jesteś zainteresowany programem Smartenance lub masz pytania dotyczące tego produktu?

Skontaktuj się z nami wysyłając zapytanie na adres smartenance@festo.com.

 

Program Smartenance jest dostępny w wybranych krajach.

Smartenance Dashboard for plant operators

Jako kierownik produkcji,

możesz monitorować wszystkie zadania związane z utrzymaniem ruchu w Twoich zakładach w jednym, centralnym miejscu tj. na pulpicie nawigacyjnym, szybko identyfikować pilne zadania oraz otrzymywać opinie i komentarze od kolegów odpowiedzialnych za poszczególne zadania.

  • przejrzyste wyswietlanie wszystkich urządzeń i zadań w przeglądarce internetowej
  • ocena całego sprzętu i feedback w jednym miejscu
  • szczegółowy wykaz na audyty
Smartenance Mobile App for maintenance personnel and machine operators

Jako operator instalacji,

zawsze masz pod ręką tzw. kalendarz "maintenance" na swoim urządzeniu mobilnym - wszystkie nadchodzące zadania związane z utrzymaniem ruchu są udokumentowane. Komentarze zwrotne i zdjęcia są wgrywane bezposrednio do chmury i mogą być przeglądane przez wszystkich zainteresowanych.

  • łatwa, intuicyjna obsługa
  • instrukcje cyfrowego zarządzania utrzymaniem ruchu ze zdjęciami i komentarzami
  • Aplikacja mobilna dla systemów Android i iOS na smartfony i tablety