Dashboards – monitorowanie stanu
w chmurze

Więcej czasu na ważne rzeczy! W przyszłości będziesz mógł planować jeszcze dokładniej.

Festo Dashboards oraz nasza bramka CPX-IOT umożliwia wczesne wykrywanie nieprawidłowości oraz podjęcie odpowiednich działań przed wystąpieniem awarii. Wstępnie skonfigurowane i gotowe do użycia dashboardy z Festo nie wymagają dodatkowego programowania czy instalowania oprogramowania. Dane są dostępne na całym świecie i poprawiają przejrzystość obsługi dla kierowników produkcji i operatorów.

Oferując Dashboardy, Festo zapewnia gotowe do użycia rozwiązanie do wizualizacji statusu komponentów w chmurze. Masz dostęp „wszędzie i o każdej porze”.

Dashboards są to wstępnie skonfigurowane widoki komponentu, które pokazują wartości przesyłane do chmury w wizualnie atrakcyjny oraz przejrzysty sposób. Uwzględnione są również stałe informacje na temat urządzenia, np. klucz produktu, a także informacje dynamiczne w czasie rzeczywistym, czy dane historyczne i wiele innych. Dashboardy są częścią operacyjną „cyfrowego bliźniaka”.

CPX-MPA

Festo Dashboards dla wyspy zaworowej CPX-MPA znanej na całym świecie

Rozwiązanie w chmurze Festo będzie Ci pomocne przez cały cykl życia Twojego systemu - teraz dostępny jest również dashboard dla wyspy zaworowej CPX-MPA.

Szybki dostęp do następujących danych: dane zasobów, dane dotyczące konserwacji prewencyjnej, funkcje diagnostyczne, wyświetlanie błędów w formie przejrzystego tekstu, uproszczona analiza danych procesowych i rozwiązywanie problemów.

CPX-IoT

Brama IoT (Internet Rzeczy) CPX-IOT - sprzęt do nieograniczonej komunikacji

Brama Internetu Rzeczy w postaci modułu CPX gromadzi informacje o urządzeniach Festo i ich statusach za pośrednictwem Ethernetu przy użyciu standardowego protokołu komunikacyjnego. Następnie przesyła je do chmury za pośrednictwem drugiego portu Ethernet.

Najnowocześniejsze mechanizmy bezpieczeństwa IT gwarantują pełne bezpieczeństwo danych.

MSE6-E2M

Festo Dashboards oraz moduł efektywności energetycznej MSE6-E2M zapewniają oszczędności za naciśnięciem przycisku.

Oszczędzanie energii jest teraz prostsze, dzięki modułowi MSE6-E2M, który automatyzuje oszczędzanie energii w systemach sprężonego powietrza. Inteligentny moduł automatycznie monitoruje i reguluje dostarczanie sprężonego powietrza w nowych i istniejących systemach.

A dołączony dashboard umożliwia przeglądanie i śledzenie zebranych danych z dowolnego miejsca.