Gdziekolwiek teraz pracujesz,
Festo jest z Tobą.

Chcemy Cię zapewnić, że nasza firma pracuje a nasze procesy logistyczne zapewniają dostawy do naszych klientów w Polsce. Aby dowiedzieć się więcej, jakie działania Festo podejmuje w związku z pandemią kliknij tutaj.  

 

Pamiętaj, że możesz również odwiedzać nasz profil na Facebooku , aby otrzymywać najnowsze wiadomości i informacje.

 

Nadzwyczajne czasy wymagają nadzwyczajnych środków. Na całym świecie targi przemysłowe są przekładane lub odwoływane, dlatego muisz sam wyszukiwać informacji o najnowszych trendach w automatyce. Aby ułatwić Ci dostęp do informacji, zapraszamy na cyfrowe zwiedzanie naszego stoiska targowego. W naszych filmach wideo możesz zobaczyć, jakie produkty i najnowsze osiągnięcia mogą być dla Ciebie ważne, aby w przyszłości nadal być konkurencyjnym i innowacyjnym. Gdziekolwiek teraz pracujesz, Festo jest z Tobą.

 

Integracja na wszystkich poziomach

Wszystko jest bezproblemowo zintegrowane: automatyzacja na jednej platformie zwiększa Twoją produktywnosć. Od mechaniki, przez elektrykę, aż po chmurę - tak najlepiej współpracują ze sobą komponenty mechaniczne, kompletne systemy pozycjonowania, inteligentne sterowniki, zdecentralizowane sterowanie ruchem i usługi w chmurze. Jak to działa? Zaprezentujemy Ci to w oparciu o nasze specjalne stanowisko produktowe "productivity master".

Kliknij tutaj, aby dowiedzeić się więcej o naszych rozwiązaniach dla automatyzacji elektrycznej.

Pomyśl o jutrze: cyfrowa automatyzacja

Szybszy czas wprowadzenia na rynek, zwiększona produktywność, konserwacja predykcyjna: oferujemy Państwu wiele cyfrowych produktów, usług i narzędzi, które pomogą w tych obszarach. Przyspieszają one Państwa procesy inżynieryjne, ułatwiają zaopatrzenie i uruchomienie, a także zwiększają niezawodność konserwacji. A wszystkie zebrane dane można analizować.

Smartenance: pracuj efektywniej dzięki mobilnemu dostępowi i kompletnej dokumentacji

FluidDraw: twórz szybko, łatwo i zgodnie z normami schematy układów pneumatycznych i elektrycznych

Projects: korzystaj z zalet pierwszej platformy do zarządzania cyklem życia Twoich projektów i komponentów

Festo Motion Terminal VTEM: dowiedz się więcej o zaletach cyfrowej pneumatyki

 Po prostu część rozwiązania: Podstawowy Program Produkcyjny 

Wysoka jakość i atrakcyjna cena za podstawy dla Twojej automatyzacji. Około 2 200 produktów do 80% wszystkich zadań automatyzacji. Wiele z nich zostało ulepszonych lub jest nowo opracowanych. Dostępne w magazynach na całym świecie, możliwe do szybkiego zamówienia poprzez Festo Online Shopw i dostarczenia, nawet w dużych ilościach.

Dowiedz się więcej o naszym Podstawowym Programie Produkcyjnym

Szkolenia online - e-learning - wyposażenie pracowni

Digital learning Wiele szkół i placówek oświatowych pozostaje wciąż zamknięte. To właśnie w takich czasach cyfrowe nauczanie pokazuje swój potencjał. Pozwala ono uczniom, studentom i pracownikom produktywnie wykorzystać swój czas nawet wtedy, gdy nie ma możliwosci bezpośredniego udziału w szkoleniach.

 Zobacz naszą ofertę dydaktyczną

Nasz wkład w łagodzenie skutków kryzysu spowodowanego przez koronawirusa

LifeTech Bardzo poważnie traktujemy naszą misję społeczną dotyczącą walki ze skutkami kryzysu spowodowanego przez koronawirusa, dlatego też uruchomiliśmy kilka konkretnych projektów. Dostarczamy m.in. komponenty do certyfikowanych producentów sprzętu wspomagającego pracę układu oddechowego (m.in. respiratory).

Dowiedz się więcej o naszej ofercie dla technologii medycznej

Opis aplikacji: poprawa jakości życia

W ten sposób możesz się z nami kontaktować 

 

Liczymy na zrozumienie, że w obecnej sytuacji i dla naszego wspólnego bezpieczeństwa będziemy przeprowadzać tylko zdalne spotkania z klientami. Nasi konsultanci techniczni są dostępni online.

 

Festo contact person with headset

Jesteśmy dostępni!


Masz pytania na temat produktów, obsługi lub realizacji zamówień? Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet pracując zdalnie w naszych w domach - telefonicznie, przez pocztę elektroniczną lub wirtualnie, np. przez Skype.

 

W ten sposób możesz się z nami skontaktować

Nasze usługi online oraz narzędzia zapewniają Ci pomoc zdalną

 

W każdej chwili masz dostęp do wszystkich usług i narzędzi online, od pomocnych filmów instruktażowych po kompleksowe informacje o naszych produktach i oprogramowaniu. Dostępne są zawsze, gdy ich potrzebujesz i gdziekolwiek jesteś. Wszystkie informacje są dostępne 24 godziny na dobę.

 Festo employee with blue service icons

Twoje usługi inżynierskie dostępne online


Prosty i szybki sposób osiągnięcia Twoich celów. W cyklu produktywności zawsze znajdziesz odpowiednie usługi i narzędzia programowe Festo. Twoja praca będzie szybsza i prostsza dzięki wielu narzędziom takim jak wyszukiwarka produktów, konfigurator czy pobieranie danych CAD. Masz zatem zawsze i wszędzie dostęp do wirtualnego środowiska projektowania systemów.

 

Przejdź do naszych usług

Tablet with YouTube tutorial showing

Filmy instruktażowe: obejrzyj i od razu wykorzystaj

Na kanale YouTube „Festo Service” dowiesz się jak skonfigurować, naprawić, uruchomić i zmodernizować produkty Festo. Nasze filmy instruktażowe są doskonałym uzupełnieniem telefonicznej pomocy technicznej. Przez całą dobę masz dostęp do informacji pokazujących jak prawidłowo obsługiwać poszczególne komponenty.

Przejdź na nasz kanał YouTube

Application notes

Wszystkie dane o produkcie w zasięgu ręki

 

W zakładce Support Portal znajdziesz wszystkie istotne informacje: dokumentację dotyczącą uruchomienia, informacje o częściach zamiennych, instrukcje obsługi i wiele więcej

 

Przejdź do Support Portal

Twoje zamówienie jest w dobrych rękach - dzięki Online Shop

Jesteśmy do dyspozycji, tak jak zawsze. Chcemy być wiarygodnym partnerem nawet w tak nietypowej sytuacji. Oferujemy wiele narzędzi online, które pomogą Ci w składaniu zamówień np. przez nasz Online Shop, ale szybkie i proste zamawianie jest również możliwe za pośrednictwem naszej globalnej sieci sprzedaży i serwisu.

Employee orders online at their computer workstation

Wygodne zakupy poprzez Online Shop

 

Nasz Online Shop oferuje 35 000 komponentów, w tym napędy elektryczne, automatyzację pneumatyczną, technikę sterowania, oprogramowanie i wyspy zaworowe. I oczywiście możesz zamawiać przez całą dobę.

 

Przejdź do Online Shop

Employee in Festo warehouse with blue star in their hand

Nasz podstawowy program produkcyjny - optymalna oferta produktów w atrakcyjnej cenie

 

Ponad 2 200 produktów z podstawowego programu produkcyjnego pokrywa ponad 80%Twoich zadań związanych z automatyzacją. Globalna dostępność i szybka dostawa nawet dużych ilości komponentów.

 

Więcej informacji o podstawowym programie produkcyjnym Festo