Informacje o Festo

Why Festo

 

Festo to lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów. Wprowadzając rocznie na całym świecie ok. 100 nowych produktów i posiadając 2900 patentów, zapewnia najwyższą produktywność w automatyzacji fabryk i procesów technologicznych. Ponadto Festo przoduje w dziedzinie programów szkoleń i edukacji w przemyśle.
Festo posiada dla każdego zastosowania odpowiednie rozwiązanie - dzięki napędom pneumatycznym, serwopneumatycznym i elektrycznym, a także dzięki  różnym serwisom zorientowanym na aplikacje. Oferta wykonań specjalnych dostosowanych do indywidualnych wymagań Klientów obejmuje m.in.: specjalizowane siłowniki, kompletne moduły napędowe i sterujące,  zespoły manipulatorów, szafy sterownicze.

 


Festo Technology Center

Koncern Festo

Festo na świecie to 61 samodzielnych przedsiębiorstw.
W 176 krajach nazwa Festo kojarzy się z doskonałą jakością, nowczesną techniką oraz kompleksową obsługą Klienta. Dowiedz się więcej na temat koncernu Festo, oferty z zakresu automatyki oraz rozwiązań z dziedziny bioniki. 

www.festo.com/group


Festo Future concepts

Bionic Learning Network

W ramach programu Bionic Learning Network Festo bada nowe technologie w oparciu o naturę i wdraża je na polu automatyzacji. Energoszczędna, „zielona produkcja” ma w tym względzie kluczowe znaczenie. Przykładowe ostatnie projekty to bioniczny Tripod, Smartbird – mechaniczna mewa, Bionic Handling Assistant, czyli tzw. „trąba słonia”, która została wyróżniona Niemiecką Nagrodą Przyszłości oraz eMotionButterflies (motyle) i BionicAnt (mrówki).

www.festo.com/bionic


Festo Career

Tworzenie impulsów ...

... dla Twojej przyszłości i dla przyszłości inteligentnej automatyzacji. Na całym świecie nasi pracownicy pracują na wspólny, międzynarodowy sukces Festo. Dołącz do nas! 

Careers worldwide