Automatyzacja elektryczna

Zintegrowana platforma dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb w zakresie automatyzacji

Pojedyncza platforma do automatyzacji elektrycznej oznacza bezproblemowe połączenie. Od systemów elektromechanicznych, silników serwo i napędów serwo po kompletne systemy pozycjonowania, rozwiązania sterowania ruchem, a także kompletne systemy manipulacyjne i zdecentralizowane rozwiązania sterowania - zawsze z odpowiednim oprogramowaniem i interfejsem.

Elastyczność w każdej sytuacji. Ponieważ Ty decydujesz o zakresie automatyzacji z wykorzystaniem rozwiązań Festo, oraz które z naszych produktów zostaną zaimplementowane. Umożliwia to stopniową rozbudowę Twojego systemu w ramach dostępnego budżetu.

 

Połączenia mechaniczne

Szeroki zakres mechanicznych napędów liniowych i modułów obrotowych oferuje niemal nieskończony wybór opcji dla automatyzacji ruchu - kompatybilnych ze standardowymi rozwiązaniami i oczywiście z naszymi silnikami serwo.

 

Połączenia elektryczne

Nasz asortyment silników serwo i napędów serwo jest idealnie dopasowanym łącznikiem między Twoim systemem mechanicznym a techniką sterowania, zawsze optymalnie dopasowanym i z łatwą konfiguracją dzięki oprogramowaniu narzędziowemu.

 

Połączenia inteligentne

Zdecentralizowane sterowanie poszczególnymi modułami procesowymi, łatwa i elastyczna komunikacja z innymi urządzeniami sterującymi oraz zintegrowane rozwiązania sterowania ruchem Festo zapewniają szeroki zakres rozwiązań dla zadań automatyki przemysłowej. Wspierane przez innowacyjne oprogramowanie do projektowania i konfiguracji.

Napęd z paskiem zębatym i napęd ze śrubą ELGC

Napęd ze śrubą ELGC-BS

Kompaktowy napęd z osłoniętą wewnętrzną prowadnicą do małych przestrzeni zabudowy

Kliknij tutaj, aby przejść do napędów ELGC

Modułowy system sterowania CPX-E

Modułowy system sterowania CPX-E

System automatyzacji ze sterownikiem nadrzędnym EtherCAT® i sterownikiem ruchu oraz kompaktowymi i ekonomicznymi zdalnymi modułami We/Wy

Więcej informacji o systemie CPX-E

System pozycjonowania elektrycznego

System pozycjonowania elektrycznego

Możesz łatwo skonfigurować pakiet z systemem mechanicznym, sterownikiem i oprogramowaniem, który spełnia Twoje wymagania. Technika napędów ułatwia optymalizację ruchu i pozycjonowania, oraz automatyzację zastosowań.

Więcej informacji o systemie pozycjonowania elektrycznego

Specjalizowane systemy manipulacyjne

Kompaktowy system manipulacyjny

Wydajne i idealnie dopasowane do Twoich zastosowań:

Oferujemy standardowe, gotowe do zainstalowania i dostosowane do potrzeb klienta systemy manipulacyjne, które skracają procesy od projektowania po uruchomienie.

Więcej na temat systemów manipulacyjnych

Napęd miniaturowy EGSC-BS

Napęd miniaturowy EGSC-BS

Precyzyjne pozycjonowanie, nawet przy dużych obciążeniach

Kliknij tutaj, aby przejść do napędów EGSC-BS

CPX-IoT - bezpośrednie połączenie z chmurą

Przemysł 4.0 i Internet Rzeczy

Połączenie produkcji ze światem cyfrowym w Przemyśle 4.0 i Internecie Rzeczy. Festo pomaga kształtować tę technologiczną ewolucję poprzez automatyzację i zaangażowanie w stowarzyszeniach.

Więcej informacji na temat Przemysłu 4.0 oraz Internet Rzeczy

System transportu MCS®

System transportu MCS®

Modułowy system transportu może być łatwo zintegrowany z istniejącymi systemami. W ten sposób można zoptymalizować produktywność maszyn i zapewnić elastyczność w produkcji seryjnej przy produkcji większej niż jednostkowa.

Więcej informacji o systemie transportu

Kompaktowe rozwiązania dla przemysłu elektronicznego

Rozwiązania dla przemysłu elektronicznego

Szybka i precyzyjna produkcja małych elementów w najmniejszej przestrzeni zabudowy

Opracowaliśmy kompaktowe i ekonomiczne rozwiązania automatyzacji dla takich zastosowań.

Więcej informacji na temat tych rozwiązań