Elektrické polohovacie systémy

Séria Simplified Motion Series

V sérii Simplified Motion Series sa prvýkrát spája jednoduchosť pneumatiky s výhodami elektrickej automatizácie. Tieto integrované pohony sú dokonalým riešením pre všetkých používateľov, ktorí hľadajú elektrickú alternatívu pre úlohy s veľmi jednoduchým pohybom a polohovaním a chcú sa vyhnúť pomerne zložitému procesu uvedenia do prevádzky tradičných systémov s elektrickým pohonom.

Simplified Motion Series

Nie je potrebný žiaden softvér, pretože prevádzka je založená na princípe „plug and work“. Samozrejmosťou sú digitálne I/O a rozhranie IO-Link® – produkt má štandardne dva typy riadenia.

Pohony sú vďaka zjednodušenej funkcionalite vhodné pre jednoduché pohyby medzi dvomi mechanickými koncovými polohami a zároveň majú aj optimalizované pohybové charakteristiky, jemne tlmený spätný pohyb piesta do koncovej polohy alebo zjednodušené funkcie lisovania a upínania.

Viac sa dozviete tu

Séria Optimised Motion Series

Séria Optimised Motion Series: systém s optimalizovaným výkonom za dobrú cenu. Skladá sa z mechanického systému s trvalo pripevneným motorom, systému pohonu (kontrolér motora) s technológiou zabudovaného webového prehliadača a zodpovedajúcich pripojovacích káblov. Výborné riešenie pre jednoduché manipulačné úlohy so samostatným elektrickým valcom, osou s ozubeným remeňom alebo rotačným modulom či ako cenovo výhodné viacosové riešenie. Ďalšie veľké plus: pre konfiguráciu, objednávanie a uvedenie do prevádzky sa používa len jeden typový kód.

Optimised Motion Series

Jednoduché

  • Jeden objednávací kód na výber a konfigurácia produktu
  • Optimalizovaná pevná kombinácia kontroléra a motora

Rýchle

  • Konfigurácia pohybu a polohovania pomocou nástroja WebConfig
  • Rýchla a jednoduchá prevádzka a uvedenie do prevádzky

Flexibilné

  • Možnosť nastavenia polohy, sily a rýchlosti
  • Možnosť definovania pohybových profilov

Viac sa dozviete tu