Hannover Messe 2018

Zažite digitalizáciu na Hannover Messe!

Ako pomôže digitalizácia Vám? Zistite benefity všetkých fáz na najväčšom priemyselnom veľtrhu. Použitím praktických príkladov, Vám Festo ukáže ako digitalizácia môže pomôcť napredovať. Spolu s našimi špecialistami Vám predstavíme všetko, čo je potrebné, od hardwaru po digitálne produkty a technické vzdelávanie.

Navštívte nás od 23. – 27. Apríla v Hale 15, Stánok D11. Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Digitálny. Teraz!

Jednoducho, prakticky a prirpavený na budúcnosť – digitálna automatizácia s Festo

Vaša bezplatná digitálna vstupenka čaká. Zaregistrujte sa ako náš hosť – tešíme sa na stretnutie!

Vyžiadať bezplatnú vstupenku

 

Posun pre digitalizáciu: v stánku a pritom v hostiteľskej krajine Mexiko

 

Vzdelávanie, konštrukcia, prevádzka a inšpirácia: to sú štyri segmenty našej prezentácie veľtrhu 2018. Pretože digitalizácia začína vzdelávaním. V Mexiku rovnako ako v našom stánku. So 400 zamestnancami v Mexico City a 14 predajnými kanceláriami, Festo podporovalo digitálnu transformáciu v hostiteľskej krajine viac ako 40 rokov.

 

V stánku vzdelávanie pokračuje našimi novými digitálnymi nástrojmi, ktoré Vám pomôžu urýchliť výrobu, zvyšujú produktivitu – jedným slovom rýchlejšie na trh. Ukážeme Vám aj vašim zákazníkom nové možnosti inteligentnej digitalizácie ako sledovanie stavov prevádzky. Nechajte sa inšpirovať našimi bionickými projektami a konceptmi pre budúcnosť.

 

Viac o Festo Mexico

Viac o koncepte stánku v Hanoveri

 

 

 

Festo Didactic – kvalifikácia pre digitálnu výrobu

 

Fokusom je kvalifikácia pre Smart Maintenance: zistite ako vyzerá praktické a funkčné školenie s oriemyselne orientovanou vzdelávacou platformou a VR simuláciami – a ako zabezpečíme Vašu kvalifikáciu pre sprevádzkovanie pomocou digitalizácie. Naša nová platforma Industry 4.0 assessment ponúka možnosť analyzovať pripravenosť priemyslu pre Industry 4.0.

 

Viac o Festo Didactic

 

Zažite digitálny svet Festo – novinky

 

 

Spoznajte Festo z digitálnej stránky. V oblasti projektovej prípravy na Vás čakajú nové nástroje pre návrh a výber. Pomocou aplikácie App World získate prehľad o novej platforme pre digitálne výrobky. Automation Suite Vás podporí v prevádzke. Naša IoT gateway sa postará o prevádzku a prenos údajov do cloudu. Môžte sledovať spracovanie údajov a vizualizácie priamo v našich newdashboards paneloch.

Môžte zažiť tie najnovšie inovácie Festo live na mieste!

 

Viac o témach digitalizácie a inováciach Festo

Festo App World

  

 

 

 

Digitalizovaná pneumatika: Festo Motion Terminal VTEM

 

S Festo Motion Terminal VTEM, pneumatika vstúpila do veku  digitalizácie. Po prvý raz, jednoduché funkcie ventilov, komplexné úlohy s pohybom, diagnostické funkcie pre monitoring stavov a redukovanie spotreby energie môže byť realizované vďaka aplikáciam – s jediným kusom hardwaru! Objavte budúcnosť pneumatiky - digitalizovanú pneumatiku!

  

Viac o Festo Motion Terminal

 

 

Bionic Learning Network and SupraMotion

 

Aké nové impulzy pre továrenskú a procesnú automatizáciu prináša Bionic Learning Network tento rok? Aké koncepty zo supravodičmi uvidíte v stánku?

 

Objavte live prezentácie  toho, čo projektanti Festo zostrojili. Navštívte nás v Hanoveri!

 

Bionic Learning Network

SupraMotion