Smartenance – mobilný digitálny manažment údržby

Digitalizujte. A to hneď! Digitálny správca údržby pre manažérov výroby a obsluhu systému konečne prináša manažment údržby bez papierov, a keď je potrebné vykonať údržbu, upozorní vás na to. Smartenance vám ponúka jasný časový harmonogram, vyhodnotenie údržby systému a rýchly a jednoduchý prechod na digitálnu údržbu.

 

Preventívna údržba systému je zdĺhavá a dokumentácia sa pri nej stále vyhotovuje pomocou pera a papiera. My ju robíme jednoduchšou, rýchlejšou a spoľahlivejšou.
A to pomocou Smartenance, čo je vlastne digitálny harmonogram údržby od spoločnosti Festo.

 

Smartenance sa skladá z dvoch častí: mobilného harmonogramu údržby v podobe aplikácie pre smartfóny a tablety, ktorý sa používa v továrni, a webovej stránky na spravovanie a dokumentovanie údržbových prác z kancelárie. Vďaka inteligentnému spravovaniu používateľov a tímovej spolupráci je manažment údržby efektívny.
Smartenance sa dá rýchlo a jednoducho nainštalovať, sám sa vysvetľuje a je to jednoduchý a cenovo výhodný spôsob, ako začať s digitalizáciou. Začnite už dnes a Smartenance vyskúšajte na jeden mesiac zdarma.

 

Zaujal vás systém Smartenance alebo by ste sa chceli v súvislosti s ním na niečo spýtať?

Napíšte nám na smartenance@festo.com.

 

Smartenance je k dispozícii vo vybraných krajinách.

Tabuľa Smartenance pre operátorov zariadenia

Ako manažér výroby

na jednej centrálnej tabuli môžete monitorovať všetky úlohy údržby na svojich zariadeniach, zistiť, ktoré úlohy sú urgentné, a získať od kolegov spätnú väzbu k jednotlivým úlohám údržby.

  • Prehľadné zobrazenie všetkých zariadení a úloh vo webovom prehliadači
  • Vyhodnotenie všetkých zariadení a spätná väzba na jednom mieste
  • Podrobné podklady pre audity
Mobilná aplikácia Smartenance pre údržbárov a obsluhu zariadení

Ako operátor zariadenia

máte vo svojom mobilnom zariadení vždy poruke harmonogram údržby a zdokumentované aktuálne úlohy údržby. Spätná väzba a fotografie sa nahrávajú priamo do cloudu a môže si ich ktokoľvek pozrieť.

  • Jednoduchá a intuitívna obsluha
  • Digitálne pokyny pre údržbu s fotografiami a spätnou väzbou
  • Mobilná aplikácia pre smartfóny a tablety s Androidom a iOS