Automatizačné riešenia pre subdodávateľov kategórie Tier 1

Nezáleží na tom, či pracujete na pohonoch alebo na podvozkoch, na interiéri alebo exteriéri, alebo či vyrábate elektroniku alebo pneumatiky. Podmienky sú náročné a ceny vysoké.

Subdodávatelia kategórie Tier 1 potrebujú technicky optimalizované riešenie bez ohľadu na miesto aplikácie, a to čo najrýchlejšie a s minimálnym úsilím. Často tiež potrebujú skombinovať obe technológie – pneumatickú a elektrickú.

Základný sortiment Festo

Možnosť objednať a doručiť na celom svete

Náš základný sortiment pokrýva takmer 80 % všetkých automatizačných funkcií. Na celom svete máme skladom viac ako 2 200 produktov, ktoré je možné rýchlo dodať.

 

Produkty s hviezdou

CPX/MPA

Produktivita až po cloud

Pomocou terminálu CPX/MPA pripojíte pneumatické a elektrické riadiace reťazce jednoducho, rýchle, flexibilne a hladko ku všetkým automatizačným konceptom a podnikovým štandardom – a aj do Industry 4.0.

 

Maximálna produktivita pre vás

Viac o Industry 4.0

 

Komponenty pre zariadenie na úpravu vzduchu, séria MS

Maximálny prietok pre vyššiu spoľahlivosť procesu

Ideálna kombinácia pre všetky triedy čistoty stlačeného vzduchu a všetky rýchlosti prietoku: komponenty pre zariadenie na úpravu vzduchu série MS.
K dispozícii aj v certifikovanej verzii s integrovanými snímačmi a bezpečnostnými funkciami až po výkonnostnú úroveň e podľa DIN EN ISO 13849-1.

 

Dokonalá úprava stlačeného vzduchu

Súprava so servolisom

Servolis s manažmentom kvality IATF

Spoľahlivé riešenie: naša modulárna lisovacia súprava so servopohonom na elektrické lisovanie a spájanie do 17 kN.

 

Zistite viac

Vytvorte stroje pripravené na použitie rýchlo a jednoducho

Handling Guide Online

Návrhové nástroje, ktoré šetria čas

Prejsť k nástroju Handling Guide Online 

 

Elektrická automatizácia

Elektrická automatizácia

Elektricky, pneumaticky alebo v šikovnej kombinácii: Spoločnosť Festo ponúka riešenia nezávislé na technológii, ktoré vás neobmedzujú.

Viac ako elektrická automatizácia

 

________________________________________________________________________________________________________

Plňte lisy na pneumatiky rýchlejšie a účinnejšie pomocou terminálu Festo Motion Terminal.

Jednoduchá výmena: v ovládacej skrini vymeníme konvenčnú pneumatiku digitalizovanou. Budete sa tešiť z pôsobivých výsledkov: terminál Festo Motion Terminal VTEM skracuje čas plnenia o 33 % a znižuje spotrebu energie o 60 %.

 

Pri výrobe pneumatík je dôležitá každá sekunda a každý kilowatt. Či už ide o prípravu zmesi, konštrukciu pneumatiky, vulkanizáciu alebo kontrolu kvality, v každom kroku existuje obrovský nevyužitý potenciál na zvýšenie produktivity. Získajte zo svojich systémov maximálny výkon s novými, účinnými automatizačnými riešeniami alebo šikovným doplnením vybavenia.

 

Zvýšená produktivita pri výrobe pneumatík

Viac o termináli Festo Motion Terminal