Konfigurátor pre procesné jednotky s ventilmi

Na nič sa nezabudlo: od vyhľadávania riešenia až po jeho dodávku

 

S novým konfigurátorom je výber ručne ovládaných procesných procesných ventilov či plne automatizovaných ventilov hračka. Zadajte jednoducho parametre a konfigurátor vám okamžite navrhne vhodné kombinácie. Projektovanie je tak rýchlejšie, bezpečnejšie a jednoduchšie.

 

Výhody na jednom mieste

  • Rýchly a jednoduchý projektový manažment

Všetko je na jednom mieste: od vyhľadávania produktu až po jeho konfiguráciu, dimenzovanie, dokumentáciu, objednávanie a dodávku jednotky procesných ventilov. Máte tiež možnosť zaslať samostatné dotazy.

 

  • Efektívny proces dodávky

Informácie o cenách a dodávke sa zobrazujú okamžite, a tak je zabezpečená úplná transparentnosť a efektívny proces dodávky.

 

  • Produkty ušité na mieru

Produkty sa dokonale hodia na použitie vo vašich konkrétnych aplikáciách.

 

  • Vrátane ID systému a CAD údajov

Konfigurátor spolu so samostatne zamýšľaným riešením vytvára ID systému pre celú zostavu, ktoré si môžete uložiť pre ďalšie objednávky. Môžete si tiež stiahnuť vhodné konfiguračné CAD údaje pre celý modul. Uľahčí sa tak aj tvorba dokumentácie.

 

Presvedčte sa na vlastné oči!

Pozrite sa, aká jednoduchá a rýchla je konfigurácia

Jednotka s guľovým ventilom KVZB

Konfigurátor pre jednotky s guľovými ventilmi

Jednoducho a rýchlo nakonfigurujte guľové ventily ovládane ručne alebo automaticky a s pripojením pomocou závitu, príruby alebo upínacích svoriek.

Nakonfigurovať jednotku s guľovým ventilom

Jednotka so škrtiacou klapkou

Konfigurátor pre jednotky so škrtiacimi klapkami

Pomocou konfigurátora si môžete v niekoľkých krokoch jednoducho nakonfigurovať škrtiace klapky vo vyhotovení wafer alebo lug ovládané ručne alebo automaticky.

Nakonfigurovať jednotku so škrtiacou klapkou

Nakofigurovať hneď!