Výstava Valve World Expo 2018

Valve Worls 2018

 

Sme vaším partnerom pre automatizáciu procesných ventilov

Navštívte Festo na výstave Valve World 2018 a na vlastné oči uvidíte, aká jednoduchá je automatizácia ventilov od jedného dodávateľa. Na toto sa môžete tešiť od prevádzkových zariadení až po cloud:

  • Bezpečnosť na prvom mieste

Potrebujete minimalizovať bezpečnostné riziká pre ľudí a životné prostredie a pritom pracovať v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu? Spoločnosť Festo ponúka riešenia pre bezpečnostné obvody (Safety Integrity Level (SIL)) a zóny ATEX.

 

  • Digitalizovaná pneumatika

Pneumatické funkcie je možné po prvýkrát flexibilne zmeniť bez nutnosti výmeny hardvéru – s aplikáciami, ktoré môžu nahradiť vyše 50 jednotlivých komponentov. Na výstave Valve World vám povieme, kde by ste ich mohli použiť!
Viac o produkte Festo Motion Terminal

 

  • Rýchla a jednoduchá konfigurácia

Vaša cesta k efektívnym a účinným technickým konštrukciám: nakonfigurujte celé jednotky procesných ventilov a ovládacie skrine iba niekoľkými kliknutiami. Vyskúšajte, aké je to jednoduché:
Konfigurátor pre procesné jednotky s ventilmi
Konfigurátor pre ovládacie skrine

 

  • Do cloudu – nemôže to byť jednoduchšie!

V stánku vám naživo ukážeme, aké jednoduché je pripojiť sa do cloudu a ako táto nová technológia prináša nové možnosti pri monitorovaní procesov.

Vaša kontaktná osoba:
Reiner Laun

„Radi vás privítame v stánku 3B53 v hale 3. Pristavte sa a povedzte nám o svojich požiadavkách.“
Uložiť dátum

Logo výstavy Valve World Expo

Düsseldorf, 27. – 29. 11. 2018
Hala 3, stánok 3B53

 

Naživo na výstave Valve World:
Servopohon od Festo

Spoločnosť Festo v spolupráci so spoločnosťou Shell Global Solutions vyvinula elektrický servopohon pre ventily obmedzujúce rázovú vlnu. Pohon má mechanickú bezpečnostnú funkciu, modulárne vyhotovenie a zjednodušuje inštaláciu a údržbu.

Viac informácií