Výstava Tire Technology Expo 2019

Tire Technology Expo

Všestranná udalosť! Objavte na výstave Tire Technology Expo 2019 inteligentné riešenia, ktoré zefektívnia vaše procesy. Objavte nové možnosti na bezproblémové šetrenie času a energie vrátane šikovnej modernizácie.

Festo Motion Terminal

Účinnosť: pneumatika sa digitalizuje

Vďaka terminálu Motion Terminal VTEM od Festo je po prvýkrát možné flexibilne zmeniť pneumatické funkcie bez nutnosti výmeny hardvéru – s aplikáciami, ktoré môžu nahradiť vyše 50 samostatných komponentov. Terminál VTEM napríklad pri plnení lisov na pneumatiky skracuje čas plnenia až o 33 % a znižuje spotrebu energie až o 60 %. Porozprávajme sa o vašich aplikáciách.

Viac o Festo Motion Terminal

CMMT-AS und EMMT-AS

Pripojené: jednoduchá integrácia balíkov elektrických pohonov

Nové servomotory EMMT-AS a ich kontroléry CMMT-AS ponúkajú takmer neobmedzené možnosti pripojenia hardvéru a softvéru. Sú prepojené jedným káblom a do prevádzky ich možno uviesť jednoducho a rýchlo pomocou softvéru Festo Automation Suite. Sú ideálne pre existujúce systémy.

Zistite viac

IoT-Gateway CPX-IoT

Autonómne: od mechanického systému priamo do cloudu

IoT brána CPX-IoT od Festo dláždi cestu bezpečnému cloudu. Príďte nás navštíviť v našom stánku na výstave a zistite viac o nových možnostiach na zvýšenie produktivity, ktoré táto technológia ponúka. 

Viac sa dozviete tu

Konfigurator Prozessventileinheiten

Intuitívne: jednoducho šetrite čas

Vaša cesta k efektívnym a účinným technickým konštrukciám: nakonfigurujte celé jednotky procesných ventilov iba niekoľkými kliknutiami. 

Presvedčte sa na vlastné oči, aké je to jednoduché

Thilo HeringVaša kontaktná osoba: Thilo Hering

„Ako môžete zvýšiť produktivitu pri výrobe pneumatík a zároveň znížiť náklady na energiu? Navštívte náš stánok a porozprávajte sa o svojich požiadavkách s našimi odborníkmi.

Radi vás privítame v hale 20 v stánku 5012.“