Správny partner – podporte svoj biznis

Využite inovačné riešenia pre automatizáciu a prekročte hranice svojej výroby!

S naším programom na aktivovanie koncového užívateľa získate zo svojich výrobných systémov maximum a náklady sa vám vrátia naozaj rýchlo. Náš cielený prístup vám pomôže na každej úrovni vašej firmy.

Môžeme spolu rásť

Odvetvie spotrebného tovaru prechádza obrovskou zmenou. Náš prístup je zameraný na potreby top manažmentu a podnikového nákupu, ako aj vývojárskych tímov a výrobných kapacít na celom svete.

Spojte sa s nami!

 

Pozrite si video a zistite viac.

Rozumieme vašim cieľom.

Lepšia príprava pre opakovateľné výsledky
Pomôžeme vám pomocou produktov, odborných znalostí a skúseností pri zavádzaní základných technologických zmien do vašich výrobných zariadení.        
Pri riešeniach na štandardizovanie vašich výrobných procesov dbáme na to, aby sa vám náklady rýchlo vrátili a aby neboli ohrozené projektové plány.

 

Optimalizované a prehľadné partnerstvo na celom svete
Podnikové ciele sú náročnejšie ako kedysi. Využite naše rozsiahle poradenstvo a podporu, aby ste mohli urobiť čo najlepšie rozhodnutia. Festo vám ako váš partner poskytne všetko z jedného zdroja kdekoľvek na svete.

 

Jednotka v prevádzke: aby vaše stroje bežali
Čas je vzácny. Stroje musia fungovať efektívne, spoľahlivo a nepretržite. Produkty, nástroje a odborníci spoločnosti Festo vám pomáhajú pomocou riešení pre bezpečnosť potravín, produktivitu a energetickú účinnosť.

Pomoc špeciálne pre vás. Zoznámte sa s našimi nástrojmi!

Či už pracujete v oblasti technickej prípravy, alebo v manažmente, prípadne máte na starosti hladký chod prevádzky, Festo je tým správnym partnerom, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Ako inžinier definujete štandardy a zodpovedáte za budúcnosť výroby.

Potraviny: diskusia na pracovisku

Vdýchnite svojim nápadom život!

Náskok vďaka inšpirácii: získajte nové nápady a pohľady!

Čo je v odvetví nové? Kam smerujú technologické trendy? Pri rozhovoroch s odborníkmi získate potrebnú inšpiráciu a získate odpovede na tieto otázky. Výsledkom budú ukážkové riešenia.

 

Automatizačný kompas vás nasmeruje k najlepším postupom

Pomôžeme vám zostaviť špecifikáciu najlepších postupov, ktoré presne zodpovedajú vašim potrebám a cieľom.

 

Automatizačná kontrola: získajte najlepšie vybavenie.

Vy ste odborníkom na procesy. Konštruktéri dokážu preniesť vaše procesy do výroby. Festo optimalizuje pripojenie a pohyby vo výrobných zariadeniach. Spojte tieto tri strany, aby bola vaša automatizácia ešte lepšia.

 

CAPEX: ako nasmerovať investície správne

Skráťte čas uvedenia na trh a oprite sa o spoľahlivého partnera. Od výberu produktu a pomoci pri konštrukcii po uvedenie do prevádzky bude Festo stáť pri vás a vašich konštruktéroch.