Nech pracujete kdekoľvek,
Festo je tu pre vás

Modrá zemeguľa s odkazmi

Mimoriadne okolnosti si vyžadujú mimoriadny prístup. Výstavy boli na celom svete odložené alebo zrušené, a tak sa musíte oboznámiť s najnovšími trendmi v automatizácii sami. My vám to chceme trochu uľahčiť, a preto vás pozývame na digitálnu prehliadku nášho veľtržného stánku. V našich videách vám ukážeme, ktoré novinky a najnovšie trendy si nesmiete nechať ujsť, aby ste si udržali konkurencieschopnosť a mohli prinášať inovácie. Nech pracujete kdekoľvek,, sme tu pre vás.

Jedinečné: pripojenie bez obmedzení

Všetko je dokonale prepojené. Vďaka automatizácii na jednej platforme môžete dosiahnuť skutočnú produktivitu. Kombinácia mechaniky, elektriky a cloudu: mechanické komponenty, kompletné polohovacie systémy, inteligentné kontroléry, decentralizovaný systém Motion Control a cloudové služby dokonale spolupracujú. Ako to funguje? Prezradí vám to Productivity Master.

Tu sa dozviete viac o riešeniach pre elektrickú automatizáciu.

Myslite na zajtrajšok: digitalizovaná automatizácia

Rýchlejšie uvedenie na trh, vyššia produktivita, prediktívna údržba – naše mnohé digitálne produkty, služby a nástroje vám v tom pomôžu. Urýchlia vám projektovanie, uľahčia nákup a uvedenie do prevádzky a skvalitnia údržbu. A všetky získané dáta môžete analyzovať.

Smartenance: pre efektívnu prácu s mobilným prístupom a kompletnou dokumentáciou

FluidDraw: pomôže vám vytvoriť schémy pneumatických a elektrických obvodov rýchlo, jednoducho a v súlade s normami

Projects: využite túto platformu na správu automatizačných projektov a komponentov počas celej životnosti

Festo Motion Terminal VTEM: využite výhody digitalizovanej pneumatiky

Súčasť riešenia: základný sortiment

Produkty vysokej kvality za dobrú cenu ako základ vašej automatizácie. Okolo 2 200 produktov pre až 80 % všetkých automatizačných úlohy. Mnohé z nich sa vylepšujú alebo boli vyvinuté len nedávno. Na celom svete sú dostupné skladom, dajú sa rýchlo objednať v internetovom obchode a v krátkom čase dodať, a to dokonca aj vo veľkom množstve.

Zistite viac o našom základnom sortimente

Online riešenia pre vzdelávanie bez ohľadu na to, kde ste

Digital learning Na mnohých miestach sú školy a vzdelávacie inštitúcie stále zatvorené. Práve v takom čase sa osvedčuje digitálne vzdelávanie. Žiaci, študenti a zamestnanci môžu dobre využiť svoj čas mimo školy a ďalej dosahovať vzdelávacie úspechy.

K softvéru a e-learningovým riešeniam

Náš diel v zmierňovaní koronakrízy

LifeTech Chceme sa podieľať na zmierňovaní dôsledkov koronakrízy, a preto sme spustili niekoľko cielených podporných projektov. Okrem iného dodávame komponenty certifikovaným výrobcom dýchacích prístrojov.

Zistite viac o našom portfóliu pre medicínsku techniku

Ako to funguje: vyššia kvalita života

Takto sa môžete s nami spojiť

Prosíme vás o pochopenie, keďže vzhľadom na súčasnú situáciu poskytujeme iba virtuálne návštevy klientov, aby sme boli my aj vy v bezpečí. Váš technický konzultant vám určite rád pomôže, no momentálne to nebude zoči-voči.

Festo contact person with headset

Sme k dispozícii!

Chcete sa opýtať na naše produkty, údržbu či stav objednávky? Aj v režime home office sme tu vždy pre vás. Obráťte sa na nás cez telefón, e-mail alebo virtuálne, napr. cez Skype.

Kontaktné informácie

Online služby a nástroje pre online pomoc

Ku všetkým dôležitým službám a nástrojom máte prístup kedykoľvek online, či už v podobe videí s návodmi, alebo v podobe podrobných informácií o našich produktoch a softvéri. Sú vám k dispozícii bez ohľadu na to, kde ste a kedy ich potrebujete. Ku všetkým informáciám máte prístup 24 hodín denne.

 Festo employee with blue service icons

Online služby pre projektovanie

Rýchly a jednoduchý spôsob dosiahnutia cieľa. V snahe dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu vždy skončíte pri tých správnych službách a softvérových nástrojoch spoločnosti Festo. K dispozícii je veľa nástrojov, ktoré vám prácu urýchlia a uľahčia, vrátane vyhľadávača výrobkov, konfigurácie a CAD súborov. A tak si môžete svoje systémy virtuálne naprojektovať bez ohľadu na to, kde a kedy to potrebujete.

Prejsť k našim službám

Tablet with YouTube tutorial showing

Videá s návodmi: pozrite si ich a hneď vyskúšajte

Na kanáli „Festo Service“ na YouTube môžete zistiť, ako môžete produkty Festo konfigurovať, opravovať, uviesť do prevádzky a prispôsobiť. Tieto videá výborne dopĺňajú našu technickú telefonickú linku. V ktoromkoľvek čase sa z nich dozviete, ako môžete správne pracovať s komponentmi.

Prejsť na náš kanál YouTube

Application notes

Všetky produktové informácie ako na dlani

Na portáli podpory nájdete všetky dôležité informácie: dokumentáciu k uvedeniu do prevádzky, informácie o náhradných dieloch, manuály a podobne

Prejsť na portál podpory

Vaša objednávka je v dobrých rukách aj cez internetový obchod

Sme vám k dispozícii tak ako vždy. Aj v týchto pohnutých časoch chceme byť vaším spoľahlivým partnerom. Na objednávanie môžete využiť množstvo online nástrojov, napríklad tie, ktoré sa nachádzajú v internetovom obchode, alebo sa môžete rýchlo a jednoducho obrátiť na našu predajnú a servisnú sieť.

Employee orders online at their computer workstation

Pohodlný nákup cez internetový obchod

V našom internetovom obchode nájdete viac ako 35 000 komponentov vrátane elektrických pohonov, pneumatickej automatizačnej riadiacej techniky, softvéru a ventilových terminálov. A samozrejmosťou je aj možnosť objednávať, hocikedy chcete.

Prejsť do internetového obchodu

Employee in Festo warehouse with blue star in their hand

Náš základný sortiment: výkonný, výborný a výhodný

Viac ako 2 200 komponentov z nášho základného sortimentu využijete pri viac ako 80 % svojich automatizačných úloh. Sú dostupné na celom svete a pripravené na odoslanie, dokonca aj vo veľkých množstvách a v krátkom čase.

Viac o našom základnom sortimente