Tekstil endüstrisi

Tekstil

Amacınız:

  • Güvenilir ve maliyeti optimize edilmiş tekstil makineleri oluşturmak için dayanıklı ve düşük maliyetli bileşenler temin etmek mi?
  • İş akışı maliyetlerini minimize etmek için tüm parçaları PrePack olarak tek pakette almak mı?
  • Müşterilerinizin özel ve esnek isteklerine hızlı bir şekilde ayak uydurmak için spesifik ve kurulmaya hazır çözümlere ulaşmak mı?
  • Servis ve satış sonrası hizmet alanlarında hızlı çözümlere kavuşmak mı?

 

Çözümümüz:

  • İster eğirme, çekme tekstürleme, dokuma, yuvarlak örme, ağartma, boyama veya apreleme olsun, tekstil endüstrisinin her alanı için cazip fiyatlı ve dayanıklı ürünler
  • Örn. silindirler, rakorlar, sensörler ve ayak bağlantılarından oluşan ön montajı yapılmış üniteler
  • Hortumlardan, hazır ambalajlı, ön montajı yapılmış veya kurulmaya hazır yapı gruplarına ve sistemlere kadar müşteriye özgü çözümler
  • Dünya çapında bileşen desteği için global satış ve servis ağı

 

Tekstil makineleri otomasyonu için geniş ürün portföyü:

Katalogda tekstil endüstrisi için ürünler

 

Tekstil endüstrisi için müşteriye özgü çözümler

Proseslerinizi sadeleştirmek, daha güvenilir kılmak ve aynı zamanda zaman ve para tasarrufu sağlamak istiyor musunuz? Festo, tekstil endüstrisinin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, size özel çözümler ve hizmetlerle yardımcı olur.

 

PrePack hizmeti

PrePack ürünler, satın alma ve lojistik işlemlerinde masrafları düşürür. Seçilmiş bir grup ürün, tek bir pakette bir araya getirilir ve sadece tek parça numarasıyla teslim edilir.

Ön montaj hizmeti

Ön montaj, gerekli montaj işlerini önemli ölçüde azaltır. Kurulmaya hazır ünitelerden, örn. sensörler ve rakorlarla tam donatılmış tahrik DSNU'dan, komple monte edilmiş bileşen gruplarına ve alt sistemlere kadar. Festo tasarım aracı FDT gibi mühendislik araçları, planlamanıza, konfigüre etmenize ve ürünlerinizi sipariş etmenize yardımcı olur.

Ürünleri özel olarak sizin gereksinimlerinize göre değiştirmek bizim için sorun değil: Standart ürünlerimizde, örn. hortum üzerinde özel etiketleme gibi basit uyarlamalardan, kullandığınız tekstillere özgü değişikliklere ve müşteriye özgü geliştirmelere kadar her tür uyarlamayı gerçekleştirebiliriz.

 

Müşteriye özgü çözümler