Tekstil endüstrisi için
müşteriye özgü çözümler

Proseslerinizi sadeleştirmek, daha güvenilir kılmak ve aynı zamanda zaman ve para tasarrufu sağlamak istiyor musunuz? Festo, tekstil endüstrisinin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, size özel çözümler ve hizmetlerle yardımcı olur.

 

PrePack hizmeti

PrePack ürünler, satın alma ve lojistik işlemlerinde masrafları düşürür. Seçilmiş bir grup ürün, tek bir pakette bir araya getirilir ve sadece tek parça numarasıyla teslim edilir.

Ön montaj hizmeti

Ön montaj, gerekli montaj işlerini önemli ölçüde azaltır. Kurulmaya hazır ünitelerden, örn. sensörler ve rakorlarla tam donatılmış tahrik DSNU'dan, komple monte edilmiş bileşen gruplarına ve alt sistemlere kadar. Festo tasarım aracı FDT gibi mühendislik araçları, planlamanıza, konfigüre etmenize ve ürünlerinizi sipariş etmenize yardımcı olur.

Ürünleri özel olarak sizin gereksinimlerinize göre değiştirmek bizim için sorun değil: Standart ürünlerimizde, örn. hortum üzerinde özel etiketleme gibi basit uyarlamalardan, kullandığınız tekstillere özgü değişikliklere ve müşteriye özgü geliştirmelere kadar her tür uyarlamayı gerçekleştirebiliriz.

 

Müşteriye özgü çözümler