Festo WIN Otomasyon 2017 Fuarında

 

Yeni otomasyon fikirleri
WIN Otomasyon fuarında sizinle buluşuyor...

3. Salon, C100 lokasyonundayız.
16-19 Mart 2017 - Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi


Online davetiye için

 

 

 

Festo Standında Sizleri Bekleyen Yenilikler
MSE6-E2M Enerji Modülü ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

MSE6-E2M Enerji Modülü

MSE6-E2M Enerji modülü

Festo'nun yeni enerji tasarruflu modülü MS6-E2M, basınçlı hava sistemlerinde enerji tasarrufunu tamamıyla basitleştiriyor. Bu akıllı şartlandırıcı ünite sistemi, yeni ve mevcut tesislerde işletim parametrelerini tamamen otomatik olarak izleyip ayarlıyor.


 MSE6-E2M enerji verimli modül, MS6 serisinin değiştirilmiş modüllerini  içeren bir şartlandırıcı ünitedir. Açma / kapama valfi, debi sensörü, basınç sensörü ve haberleşme modülü (Profibus, Profinet, Modbus, EthernetIP ) içerir ve pnömatik sistemlerin enerji verimli çalışma için ölçme, kontrol ve diyagnostik fonksiyonlarıyla donatılmıştır.

 Valf Terminalleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız...

VTSA Valf Terminali

Festo Valf ve Valf Terminalleri

Valf ve Valf Terminallerinde, dünya çapında uzmanlığı ile Festo VUVG/VUVS bireysel valfler, IO Link teknolojisinin kullanıldığı VTUG ve MPAL valf terminalleri ve Güvenlik fonksiyonlarını barındıran VTSA valf terminalleri ile tüm çözümlerinize tek elden çözüm üretebiliyor. Farklı input ve output seçeneklerine sahip CPX entegreli valf terminalleri sadece standart sinyalleri değil PLe seviyesinde güvenlik input/outputlarda artık CPX güvenilirliği ve kurulum kolaylığı ile siz değerli misafirlerimiz için standımızda.
Festo
Proseslerinizde Emniyet

Proseslerinizde Emniyet

Proseslerinizde Emniyet

Proseslerinizde güvenlik seviyesi gereksinimleri (SIL) ve patlayıcı ortamlarda (ATEX) kullanılan patlamaya karşı korumalı (Ex-Proof) ürünlerle Festo güvenli ürünler sunuyor.
DFPD Aktüatörler ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız

DFPD Aktüatör

DFPD Aktüatörler

Kompakt bir tasarıma sahip yeni nesil kramiyer dişli çeyrek turlu DFPD aktüatörler, tek etkili, çift etkili ve  korozyona dayanıklı seçenekleri ile proseslerinizde ihtiyaç duyduğunuz çözümü sağlıyor. Aşırı düşük veya aşırı yüksek sıcaklıklar için farklı versiyonları bulunan DFPD aktüatörler VZAV kelebek vanalar ve VZBA, VZBC, VAPB küresel vanalarla, VSNC, VOFC, VOFD namur valflerle ve SRBC, SRBE, SRBG sensör kutuları ile uyumludur.
Festo Process Automation
Modüler servo pres kiti YJKP ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Modüler servo pres kiti YJKP

Modüler servo pres kiti YJKP

Uygulamanız için ihtiyaç duyduğunuz yazılım fonksiyo­nuna tam olarak sahiptir. Yüksek düzeyde tekrarlama hassasiyetine sahip, son derece hassas servo pres sisteminde montaj çok kolaydır.

Çok basit bir denklem: Kuvvet = Para. Çoğu zaman, özellikle elektronik ve küçük parça imalatında presleme üniteleri gereğinden büyük seçildiğinden, gereğinden fazla kuvvet de sarf edilir. Festo’nun tasarladığı YJKP serisi sevro presleme kiti işte bu nedenle ilgi çekmeye aday.
Entegre motor sürücü EMCA ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Entegre motor sürücü EMCA

EMCA

Konumlandırma işleri veya format değişimleri için mükemmel komple bir çözümdür. Entegre sürücüde, bakım gerektirmeyen ve aşınmayan fırçasız bir EC motor ve aynı zamanda güç elektroniği, açık ve kapalı çevrim elektronik kontrol dev­releri bulunur. Muhafaza ve bağlantı teknolojisi için opsiyonel IP65 yüksek koruma sayesinde doğrudan sisteme monte edilebilir. Bu durum uzun motor kablolarını orta­dan kaldırır, elektromanyetik uyumluluğu artırır, kurulumun iş yükünü ve mekân gereksinimlerini azaltır.
Elga dişli kayışlı eksen hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

ELGA Elektrikli dişli kayışlı eksen

Elektriksel dişli kayışlı eksen ELGA

Handling teknolojisinde, yüksek besleme  kuvveti ve yüksek hızlarda mükemmel performans sağlar. Kayar yataklı eksen ELGA-TB-G, entegre yatak gerekmediği durumlarda ekonomik bir çözümdür. ELGA-TB-RF 10 m/s hıza çıkmak için entegre makaralı yatakları kullanır ve böylece yüksek hızlı uygulamalar için ideal seçim olur. Paslanmaz çelik kapak, toz girişini önleyerek yatağın ömrünü uzatır. Kapak şeridinin iç kenarındaki manyetik şeritler aktüatörü yerinde tutarak her yönde kullanılmasını sağlar.
Endüstri 4.0 Eğitim Setleri

Endüstri 4.0 Eğitim Setleri

Endüstri 4.0

Endüstri 4.0 eğitim setleri ile teknik eğitime katkıda bulunuyoruz.

Uzmanlıklar geliştirerek Endüstri 4.0 çerçevesinde en yeni dijital endüstri teknolojilerini kullanmak ve bu teknolojilerle çalışmak için

özel bir eğitim setleri üretiyoruz ve bu eğitim setleriyle, Endüstri 4.0’a kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz.
Çoklu Taşıma Sistemi (MCS) ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Çoklu Taşıma Sistemi (MCS)

Yüksek derecede esnek üretim için devrim niteliğindeki Çoklu Taşıyıcı Sistemi MCS  özelleştirilmiş hareketi ve kolay sistem entegrasyonunu garanti ediyor.
Eğitimde Yenilikler
Tec2Screen

Teknik eğitim konularını öğrenme nasıl olmalıdır?

 

  • Pratik yapmak
  • Sınıf temelli öğrenmek
  • Kendi kendine öğrenmek

 

Tec2screen eğitim metodu ile bu yöntemlerin tamamı bir platformda toplanmıştır. Böylece sanal ve gerçek dünya birbirine sorunsuz şekilde entegre edilmiştir. Yazılım ve donanım, teori ve pratik artık tek bir sistemde çalıştırabilmektedir.    

TNA (Eğitim İhtiyaç Analizi)

TNA (Eğitim İhtiyaç Analizi)

İhtiyaç ve Verimlilik Odaklı Eğitimler için Bir Temel Oluşturmak

Eğitim İhtiyaç Analizi
Festo'nun kanıtlanmış bir danışmanlık hizmeti, stratejik işgücü geliştirme, analiz ve planlama aracıdır.


​Festo tarafından firmaların eğitim ihtiyaçlarının sahada tespit edilmesi, doğru zamanda, doğru çalışan grubuna, doğru içerikle ve yöntemlerle, ihtiyaç duyulan eğitimlerin verilmesi, eğitim kaynaklarının etkin ve etkili kullanımı amacıyla geliştirilmiştir.

Yenilikçi, akıllı, sezgisel.

Otomasyon sizin için giderek daha da kolaylaşıyor.

Nasıl mı?WIN EURASIA Metalworking fuarında Festo standını ziyaret edin.