Hangi online araçları kullanmalıyım?

mainbanner

Elektrik Otomasyon

hgotool

HGO: Handling Guide Online
Çok eksenli kartezyen sistemlerin seçiminde ve hesaplamaların yapılmasında kullanılır. Hesaplama sonucu program önerilen sisteme ilişkin montajlı katı model de sağlar.

Pnömatik Otomasyon

pnomatikolculendirme

Pnömatik ölçülendirme
Pnömatik ölçülendirme ile temel ürün grubunda bulunan silindir ve valfleri kullanarak, ulaşabileceğiz hızları ve tüketim değerlerini hızlı bir şekilde analiz edebiliriz.

Proses Otomasyon

pvatool

PVA Tool: Pnömatik aktüatör seçim aracı
Kelebek ve küresel vanaların otomasyonu için uygun çeyrek turlu aktüatörün boyutlandırılması ve seçimi için kullanıcı dostu yazılım
Tork seçim soncu için seçilen aktüatörün tork diyagramları görüntülenir. Uygulama parametreleri değiştirilebilir ve sonuçlar otomatik olarak tork grafik  görseline  uyarlanır.

Didaktik

Anahtar teslim çözümler

Anahtar Teslim Eğitim Çözümleri
Üretim ve proses otomasyonunda teknoloji hızla ilerliyor. Eğitim gereksinimleri daha zorlu hale geliyor. Festo Didaktik, tüm otomasyon ve teknoloji için hızlı öğrenme ve yetkinlikler için birinci sınıf çözümler geliştirirken 40 yılı aşkın deneyimi ile sizlerle. Deneyimleyeceğiniz bu sanal turda Anahtar Teslim Çözümlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Proses Otomasyon

kvzbtool

KVZB Tool: Küresel  Vana online konfigürasyon aracı
İster manuel olarak çalıştırılsın ister tam otomatik olsun küresel vanaları hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırın ve dişli, flanş veya kelepçe bağlantısı arasından seçim yapın.

Elektrik Otomasyon

positiondrives

Positioning Drives
Tek eksenli sistemlerin seçiminde kullanılır. Program sayesinde tek eksenli sisteme ait mekanik, motor ve sürücü ile ilgili hesaplamalar yapılır ve uygun sistem elde edilir.

Pnömatik Otomasyon

pnömatiksimülasyon

Pnömatik simülasyon
Pnömatik simülasyon programı ile daha derin analiz yaparak, silindirimizin yük ve montaj açısına bağlı olarak doğru ekipmanları seçmemize yardımcı olur. Pnömatik simülasyon sonucuna göre, silindir içerisinde meydana gelecek basınç, hız ve zamanı detaylı görebileceğimiz gibi kapaklarda meydana gelebilecek deformasyonuda analiz edebileceğiz.

Festo Katalog

Quicksearch

QuickSearch
Festo ürünlerinin tamamına ulaşabileceğiniz ürünler hakkında stok durumunu görüntüleyebileceğiniz Festo seçim aracı.


Pnömatik Otomasyon

festodizayn

Festo dizayn tool-3D
Festo dizayn tool-3D programı, farklı silindirleri aksesuarları ile konfigürasyon ederek, tasarım sırasında hazır montajlı CAD dosyaları sayesinde hızımızı artırırken, yanlış aksesuar seçimininde engellemiş olacaktır.

Elektrik Otomasyon

SMSsizing

SMS Sizing Tool
SMS(Simplified Motion Series) serisi ürünlerin boyutlandırılmasında, uygun ürün belirlenmesinde kullanılır. Sadece birkaç değer girerek doğru ürün seçimi yapabilme imkanı sunar. 

Proses Otomasyon

kdpftool

KDFP Tool: Aktüatör seti  online konfigürasyon aracı
Çeyrek turlu aktüatör üniteleri için konfigüratör : Mevcut proses vanalarını otomatikleştirmek için proses vanası olmayan bir aktüatör ünitesi seçin. Yapılandırıcının giriş menüsüne gerekli parametreleri girmeniz yeterlidir ve yapılandırıcı sizin için doğru çözümleri önerir.

Didaktik

e-didaktik

Online Etkileşimli Eğitimler
e-Didaktik Dijital Öğrenme Portalı, birçok teknik ve kişisel gelişim konuları için profesyonelce hazırlanmış eğitim içerikleri hazırladık. Endüstriden aldığımız bilgi ve birikimi, eğitim bilgisi ile birleştirerek benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyoruz.

Proses Otomasyon

kvzatool

KVZA Tool: Kelebek Vana online konfigürasyon aracı
Kelebek vanaların wafer veya pabuç versiyonlarını, ister manuel olarak çalıştırılsın ister tam otomatik olsun, yapılandırıcıyı kullanarak sadece birkaç adımda kolayca yapılandırabilirsiniz.

Pnömatik Otomasyon

havatüketimi

Hava Tüketimi
Hava tüketimi programı, ürün kodundan bağımsız, Silindir çap ve strok değerlerini kullanarak tek bir cycle da ve dakikada ne kadar hava harcayacağımız hesaplayabiliriz. Bu sayede Makinemizde ihtiyaç duyulan şartlandırıcı boyutlarını ve kompresör seçimini kolayca yapabiliriz.