egitimdanismanlik

Eğitim ve Danışmanlık

Festo Didaktik, endüstriyel eğitim için dünyanın önde gelen ekipman ve çözüm sağlayıcısıdır. Ürün ve hizmet portföyümüz; pnömatik, hidrolik, elektronik, elektrik mühendisliği, mekatronik, CNC teknolojisi, enerji verimliliği ve mobilete, yenilenebilir enerjiler, endüstriyel bakım, mekanik, kaynak ve telekomünikasyon gibi endüstriyel otomasyon teknolojisinin tüm alanlarında bütünsel çözümler sunuyor.

Öğrenim sistemleri, öğrenim ortamları/laboratuvarlar, öğrenme fabrikaları, e-öğrenim çözümleri ve eğitim programları tasarlayıp uyguluyor ve aynı zamanda insanları son derece dinamik ve karmaşık endüstriyel ortamlarda çalışmak için eğiten komple öğrenim merkezleri sunuyoruz. Amacımız, dünya genelinde eğitim öğretim kurumlarında ve endüstri şirketlerinde öğrenim başarısını en yüksek düzeye çıkarmaktır.

Festo Didaktik-Endüstriyel Akademi; eğitim programlarını işletmelere özel ya da genel katılıma açık şekilde yapmaktadır.

İşletmelere özel eğitimler;

İşletmelere özel eğitimlerde işletmenin belirleyeceği eğitim salonlarında, en güncel uygulama eğitim setleri işletmelere sevk edilerek eğitimler gerçekleştirilir. Eğitim içerikleri işletmede yaşanan problemlerin çözümlerine yönelik olarak güncellenebilir ve içerik revize edilebilir. Bir sınıf için maksimum16 kişiye kadar katılım sağlanabilir. Eğitimlerin %30’u teorik %70 i uygulamalı olarak Teknik eğitimcilerimiz tarafından çevrilmiş tamamen Türkçe dokümanlarla yapılmaktadır. Eğitime katılan ve başarılı olan kişilere sertifika verilmektedir.

Genel katılıma açık eğitimler;

İstanbul, Bursa, İzmir ve Çorlu da Festo’nun Eğitim salonlarında farklı firmalardan katılımcılarla eğitimler gerçekleştirilir.

 

Festo Eğitim ve Danışmalık