egitimsistemleri

Eğitim Sistemleri

Festo, dünya çapında lider otomasyon teknolojisi sağlayıcısı ve Festo Didaktik’ le dünyanın önde gelen teknik öğretim çözümleri tedarikçisidir. Genel merkezi Almanya Esslingen’ de bulunan küresel yönetimli bağımsız bir aile şirketi olarak Festo, 1925 yılından bu yana kendi sektörünün performans lideri olmuştur. Bu başarı, pnömatiğin tüm yönleriyle ilgili sürekli yenilikler üretme ve sorun çözme kabiliyetinin yanı sıra özel ve çok çeşitli teknik eğitim ve öğretim programlarının sonucudur.

Bugünün insanları ezbere dayanan bir eğitim yerine problem çözme, prensipleri uygulama, analitik yeteneklere ve yaratıcılığa dayanan bir eğitim sistemine ihtiyaç duymaktadır. Öğretim süreci içinde üst seviyede zihinsel gelişmeyi artırmak için geri bildirim düzeltme yaklaşımına daha çok ihtiyaç vardır. İleri seviyede düşünme yeteneğini arttırmak için, tam öğrenme metodu içinde, ipucu verme, katılımı sağlama, uygulama kullanma, öğrenmeyi büyük ölçüde geliştirmektedir.

Festo Didaktik, 1965 yılından bu yana kazandığı tecrübeyle dünya genelinde yaklaşık 80 ülkede eğitim, beceri geliştirme, yetkinlik kazandırma ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Teknik eğitim öğretim kurumları için dünyanın önde gelen tedarikçisi ve aynı zamanda endüstri için danışma ve eğitim hizmetleri sağlayıcısıyız.

36.000’den fazla eğitim öğretim kurumunu kendi ekipmanımızla donattık. Amacımız, dünya genelinde eğitim öğretim kurumlarında ve endüstri şirketlerinde öğrenim başarısını en yüksek düzeye çıkarmaktır.

Dünya genelinde eğitim öğretim kurumları ve sanayi kuruluşları, kendi teknik eğitim çabalarını desteklemek için Festo Didaktik’ e güveniyor. Çok çeşitli endüstriyel teknoloji alanlarında anahtar teslimi eğitim çözümleri sunuyoruz.

 

Festo Eğitim Sistemleri