İnternet sitesi, yasal uyarı ve veri gizliliği

Bilgi Gizliliği - Email Yoluyla Pazarlama
Festo, insanlara ilgilerini çekebilecek ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi vermek amacıyla e-mail gönderebilir. Teklifimizi ayrıntılandırmamıza ve gelecekte daha ilgili ürün ve hizmetler teklif etmemize yardımcı olabilecek istatistiksel bilgileri toplayıp saklayabiliriz. Bu bilgilerin saklanmasını istemiyorsanız lütfen şu adres üzerinden bizimle irtibat kurun:

 

 

Festo Bilgi Gizliliği Beyanı
Kişisel bilgilerinizin korunması Festo Grup için ciddi bir meseledir. İnternet sitelerimizi ziyaret ederken kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz. Kişisel bilgilerinizi işlerken mahremiyetinizin korunmasına özel önem veriyoruz.

 

Kişisel Bilgilerin Edinilmesi ve İşlenmesi
Web sunucumuz internet sağlayıcının tahsis ettiği IP adresini, internet sitemize girdiğiniz URL'yi, ziyaret ettiğiniz internet sitelerini ve ziyaret tarih ve saatinizi rutin olarak saklamaktadır. Bazı durumlarda, Festo, size daha özelleştirilmiş hizmet sunmak amacıyla çerez kullanmaktadır. Kişisel bilgileriniz yalnızca onları siz girmişseniz, örneğin bir kayıt formu veya anketi doldurmuş, çekilişe katılmış yahut sözleşme imzalamışsanız saklanacaktır.

 

Kişisel Bilgilerin Kullanılması, Aktarılması ve Özel Amaçlarla Saklanması
Kişisel bilgileriniz, ilgili bilgi gizliliği mevzuatına uygun olarak ve kesinlikle sözleşmenin uygulanması, müşteri desteği ve danışmanlığı konusundaki kendi meşru ticari çıkarlarımızın korunması ve ürünlerin gerçek piyasa şartlarına uygun olarak geliştirilmesi amacıyla alınmakta, işlenmekte ve kullanılmaktadır.

 

Bilgi Edinme Hakkı ve Kamusal İşlemler Endeksi

Talep üzerine ve geçerli kanuna uygun şekilde olması koşuluyla, size kişisel bilgilerinizi saklayıp saklamadığımızı ve sakladıysak hangilerini sakladığımızı yazılı olarak bildiriyoruz. Saklanan bilgilerin türleri geçerli vergi gizlilik mevzuatına uygun olarak kamusal işlemler endeksimizde özetlenmektedir.

 

Güvenlik
Festo Group, elimizdeki kişisel bilgileri yanlışlıkla veya kasıtlı manipülasyon, kayıp, imha ve yetkisiz şahısların erişimine karşı korumak için teknik ve örgütsel güvenlik önlemlerinden yararlanmaktadır. Güvenlik önlemlerimiz yeni teknolojik gelişmelere uygun olarak sürekli iyileştirilmektedir.

 

Kişisel bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen veri gizliliği yöneticimizle doğrudan irtibat kurun. Kendisi bilgilendirme, öneri ve şikayetler konusunda size yardımcı olmaya hazır olacaktır.

 

Veri Güvenliği Yetkilisi
Juergen Lang
Festo AG & Co. KG
Ruiter Str. 82
73734 Esslingen

Almanya

 

+49 (0) 711 / 347 2796