Elektriksel otomasyon

Tüm otomasyon piramidini kapsayan elektriksel otomasyon

Festo, çözümleriyle elektriksel otomasyonun geniş bir alanını kapsar: elektromekanik sistemlerden ve elektrikli eksenlerden, komple konumlama sistemleri, hareket kontrolü çözümleri, komple handling sistemleri ve dağıtılmış sistemli kontrol çözümlerine kadar.

Elektromekanik bileşenlerden, komple hareket kontrolü çözümlerine kadar

Servo motor seçenekleri ve servo kontrolörler, dişli kayış eksenleri ve dişli mil eksenlerimiz için olduğu gibi, elektrikli silindirlerimiz için de özel olarak tasarlanmıştır. Mekanik ve tahrik sisteminde mühendislik yazılımı ve komple güvenlik çözümleriyle birleştirildiğinde, mükemmel bir kombinasyon oluştururlar. Otomasyon platformumuz ve diğer entegre hareket kontrolü çözümleriyle birlikte, endüstriyel otomasyon görevleri için neredeyse sınırsız bir çözüm tayfı oluşur ve ayrıca teknik planlama ve konfigürasyon için inovatif yazılım çözümleriyle daha da zenginleştirilebilir.

Eksiksiz elektrikli eksen portföyü

Bir otomasyon iş ortağı olarak Festo, makinenize ilişkin eksiksiz bir elektrikli eksen çözümü için ideal bir portföy sunar; böylelikle mekanik hareketleri ve kontrolünü, ayrı proses modüllerinin dağıtılmış sistemli kontrolünü ve diğer kontrol partnerleriyle iletişimini mümkün kılar. Inovatif donanım ve yazılım çözümleri, öncü mühendislik çözümleri ve her düzeyde bağlantı kurulabilir, açık otomasyon mimarisiyle, siz de Endüstri 4.0 için hazır hale geleceksiniz.

Dişli mil ekseni ve dişli kayış ekseni ELGC

Dişli mil ekseni ELGC-BS

Küçük kurulum alanları için korumalı dahili kılavuza sahip kompakt eksen

ELGC'ye gitmek için buraya tıklayın

Modüler kontrol sistemi CPX-E

Modüler kontrol sistemi CPX-E

EtherCAT® ana kontrol birimi ve hareket kontrol birimi donanımlı otomasyon sistemi; aynı zamanda kompakt ve düşük maliyetli remote I/O olarak kullanılabilir

CPX-E hakkında daha fazla bilgi

Elektrikli konumlama sistemi

Elektrikli konumlama sistemi

Mekanik sistemden, kontrolörden ve yazılımından oluşan paketi ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Tahrik teknolojisi sayesinde hem hareket ve konumlama, hem de uygulamaların otomasyonu kolay bir hal alır.

Elektrikli konumlama sistemi hakkında daha fazla bilgi alın

Uygulamaya özel handling sistemleri

Kompakt handling sistemi

Güçlü ve uygulamanız için biçilmiş kaftan:

Size, proje mühendisliğinden devreye almaya kadar uzanan süreçlerinizi önemli ölçüde kısaltacak, standartlaştırılmış ve kişiselleştirilmiş, kuruluma hazır handling sistemleri sağlıyoruz.

Handling sistemleri hakkında daha fazla bilgi

Mini kızak EGSC-BS

Mini kızak EGSC-BS

Yüksek yükler altında dahi hassas konumlama

EGSC-BS'ye gitmek için buraya tıklayın

CPX-IoT - doğrudan buluta giden yol

Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnterneti (IoT)

Üretim ve dijital dünya Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnternetinde bir araya geliyor. Festo, bu teknolojik evrimin şekillenmesine, otomasyon ve kurum/kuruluşlarla işbirliği yaparak katkıda bulunuyor.

IoT geçidi ve Endüstri 4.0 hakkında daha fazla bilgi

Taşıma sistemi MCS®

Taşıma sistemi MCS®

Modüler taşıma sistemi, mevcut intralojistiğinize serbestçe entegre edilebilir. Bu sayede, makinelerinizin üretkenliği artırılır ve 1'in üzerindeki parti boyutlarında seri üretim esnekliği sağlanır.

Taşıma sistemi hakkında daha fazla bilgi alın

Elektronik endüstrisi için kompakt çözümler

Elektronik endüstrisi için çözümler

Küçük yapı elemanlarının en kısıtlı alanlarda hızlı ve isabetli üretimi

Bu uygulama için, kompakt ve ekonomik otomasyon çözümleri geliştirmiş durumdayız.

Bu çözümlere yönelik daha fazla bilgi