Erişim Hakkında

Kaydın avantajları

Kaydın faydaları

 

Katalog kullanımının faydaları:    

 

• 2D/3D CAD modellere erişim
• Birden fazla proje için farklı alışveriş sepeti kaydedebilmek   

 

Ek olarak, Online Shop kullanıcısı olarak:   

 

• Müşteriye özel fiyatları ve ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz.

Firmanıza özel koşulları kullanarak Online Shop üzerinden sipariş vermeden önce size özel indirimlerin sisteme tanımlanması ve ayarların yapılması gerekmektedir. Bu gibi ayarların Festo tarafından tamamlanabilmesi 1-2 iş günü sürebilir.
• Direkt sipariş verebilir ve siparişin onayını hemen alabilirsiniz.
• Sadece Online Shop üzerinden değil, faks veya telefon üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

 

Bütün ürün bilgilerine kayıt olmadan da erişmeye devam edebilirsiniz. (CAD verileri hariç).

Up

Farklı kullanıcı profilleri


Bilgi Kullanıcısı:
 

Ürün bilgilerine erişebilerek fiyatları ve stok durumunu sorgulayabilir, alışveriş sepetlerini kaydedebilir ve bunları elektronik olarak alıcıya gönderebilirsiniz, ancak kendiniz sipariş edemezsiniz. Alıcıların sipariş veren kullanıcılar olarak kaydedilmesi gerektiğini unutmayın.

 

Sipariş Kullancısı:

 

Bir sipariş kullanıcısı olarak, doğrudan Festo'ya sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, standart kullanıcılar olarak kayıtlı olan meslektaşlarınız tarafından yapılan sipariş taleplerini yetkilendirebilirsiniz.

   

Up

Unutulmuş Kullanıcı Adı / Şifre

Şifreyi sıfırlamak

 

Oturum açma alanındaki "Parolamı unuttum" tıklayınız. Ardından, Online Shop'ta oturum açmak için kullandığınız kullanıcı adını ve e-posta adresini pencereye giriniz. Şifreniz sıfırlanır ve birkaç dakika içinde size otomatik olarak gönderilir.


Bunu yaparken Internet Explorer'daki "Otomatik Tamamla" işlevini geçici olarak devre dışı bırakmanız gerekebilir.

   

Up

Kullanıcı adının hatırlatılması

 

Kullanıcı adınızı unuttuysanız, "Parolanızı veya kullanıcı adınızı mı unuttunuz?" düğmesine tıklayın. Sonraki sayfada yeni bir şifre isteğinde bulunabilir ve ayrıca kullanıcı adınızı almak için iletişim bilgilerinizi de girebilirsiniz.

 

Parolanın aksine, kullanıcı adınız aynı kalacaktır. (İşlemlerin tamamlanması bir iş günü sürebilir.)

Up

Kişiselleştirme

Kişisel verilerinizi değiştirmek

 

Kayıt esnasında girilen kişisel bilgileri daha sonra değiştirebilirsiniz.

 

"Kaydet" i tıkladığınızda,  profilinizdeki değişiklik hemen kaydedilir. Bir Online Shop erişim profili durumunda ise adres verileri müşteri numaranıza bağlıdır. Dolayısıyla kişiselleştirme bölümünde yalnızca telefon numaranızı ve e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

   

Up

Şifreyi değiştirmek

 

Şifrenizi değiştirmek için, "Şifreyi Değiştir" linkine tıklayınız, eski şifrenizi girin ve sonra yeni şifrenizi girin. Yeni şifrenizi onay için tekrar girmeniz istenecektir.

Up

Profilinizi değiştirmek

 

Bir katalog kullanıcısı olarak profilinizi "Kişiselleştirme" alanından değiştirebilir ve ek yetkiler için başvurabilirsiniz. Bunun için "Profili Değiştir" linkine tıklayabilirsiniz.

 

Var olan bir katalog kullanıcısı olarak artık kendi profilinizi değiştirebilir ve sipariş verebilmek için yetkiye başvurabilirsiniz.

 

Up