Veri koruma beyanı

E-posta aracılığıyla size haber bülteninin gönderilmesini açıkça kabul ettiğiniz takdirde aşağıdaki hususlar geçerlidir:

 

  • Bu haber bülteninin alıcılarının veri güvenliği ve verilerin korunması bizim için büyük önem taşır. Verilerin korunmasına ilişkin yasal tüm yükümlülükleri yerine getireceğimizi taahhüt ederiz.
  • Haber bülteninin dağıtılması için, e-posta adresi ve şifre gibi kişisel veriler sunucularımızda toplanır, işlenir, kullanılır ve depolanır.
  • Buna ek olarak, haber bülteni içerisinde hangi bağları tıkladığınız takip edilir. Bu bilgiler, sizin ilgilerinizle daha iyi örtüşen içerikler sunmamıza olanak verir.
  • Bu haber bültenini almak için kaydolduğunuzda, verilerinizin bizim ve alt yüklenicilerimiz tarafından, yukarıda belirtilen kapsamda, haber bülteni hizmetinde güncel ihtiyaçlara bağlı olarak, danışmanlık, reklam ve sunum amaçlı kullanılmasına açıkça izin vermiş olursunuz. Adresiniz üçüncü taraflara iletilmeyecek veya üçüncü taraflardan size reklam gönderilmeyecektir.
  • Dilediğiniz zaman haber bülteninin her baskısında yer alan bağı tıklayarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

  

Aynı zamanda aşağıdaki hususlar da geçerlidir:

 

Festo Veri Gizlilik Beyanı

Kişisel bilgilerinizin korunması Festo Sanayi ve Ticaret A.Ş için ciddi bir konudur. İnternet sayfamızı ziyaret ettiğinizde kendinizi güvenli ve emniyette hissetmenizi istiyoruz. Kişisel bilgilerinizi işlerken gizliliğinizin korunmasını bizim için önemli bir amaç olarak kabul ediyoruz.

Kişisel Bilgilerin Elde Edilmesi ve İşlenmesi

Web sunucumuz İnternet sağlayıcının verdiği IP adresini, internet sitemize girerken kullandığınız URL'yi, ziyaret ettiğiniz internet sitelerini ve ziyaret tarih ve saatinizi rutin olarak kaydetmektedir. Bazı durumlarda, Festo size daha özelleşmiş hizmetler sunabilmek amacıyla çerez kullanmaktadır. Kişisel bilgiler yalnızca siz kendiniz girdiğiniz zaman, örneğin bir kayıt formu veya anketi doldurduğunuzda, bir çekilişe katıldığınızda veya bir sözleşme imzaladığınızda kaydedilmektedir.

  

Kişisel Bilgilerin Kullanımı, Aktarılması ve Belli İhtiyaçlar İçin Temin Edilmesi

Kişisel bilgileriniz, yalnızca sözleşmeyi hayata geçirmek, müşteri desteği ve danışmanlıkla ilgili meşru iş çıkarlarımızı korumak ve piyasadaki fiili şartlara göre ürün geliştirmek için, fakat mutlaka yürürlükteki veri gizliliği mevzuatına uygun olarak elde edilmekte, işlenmekte ve kullanılmaktadır. 

 

Bilgi Edinme Hakkı ve Kamusal İşlemler İndeksi

Talep üzerine ve geçerli kanuna uygun olarak, size kişisel bilgilerinizi tutup tutmadığımızı veya tutuyorsak hangilerini tuttuğumuzu belirten yazılı bildirimde bulunacağız. Tutulan bilgilerin türleri Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak kamusal işlemler indeksimizde özetlenmektedir.

 

Güvenlik

Festo, bizim yönetimimizdeki kişisel bilgileri kazara veya kasti manipülasyona, kayba, imhaya veya yetkisiz kişilerin erişimine karşı korumak için teknik ve kurumsal güvenlik önlemleri almıştır. Güvenlik önlemlerimiz yeni teknolojik gelişmeler ışığında sürekli iyileştirilmektedir.

Ancak, Festo, elektronik ticaretin yüzde yüz güvenli olduğunu garanti etmemektedir.

Kişisel bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, doğrudan veri gizliliği yöneticimizle irtibat kurmanızı öneririz. Kendisi bilgilendirme, öneri ve şikâyetlerle ilgili talepleriniz konusunda da size yardımcı olacaktır.

 

Veri Gizliliği Yetkilisi

Juergen Lang

Festo Ruiter Str. 82

73734 Esslingen

Almanya

+49 (0) 711 / 347 2796