Animacja produktu - terminal ruchu

Szczegóły nowej technologii

Nowy wymiar elastyczności 

Aplikacje (Motion Apps) - Twój sposób na wyższą produktywność

Aplikacje ruchu Motion Apps

Aplikacje i nowa technologia zaworowa: to połączenie może być wykorzystane do zastąpienia ponad 50 poszczególnych elementów, a nawet całych rozwiązań systemowych, od zaworów dławiących po szeroki zakres zaworów sterujących, regulatorów proporcjonalnych, rozwiązań Soft Stop a nawet zadań pozycjonowania pneumatycznego.

Aplikacje (Motion Apps) dla większej produktywności


Zawór - jeden do wszystkiego

Terminal ruchu Festo Motion Terminal - zawory

Pierwszy zawór sterowany za pomocą aplikacji. Obieg mostkowy w zaworze to nowatorski system zaworowy. Oparty jest na podstawowych funkcjach zaworu pneumatycznego, po raz pierwszy pozwalając na cyfryzację pneumatyki.

Szczegółowy opis nowej technologii zaworowej


CPX – bezkonkurencyjna synergia

Terminal ruchu Festo Motion Terminal - CPX

Połączenie platformy automatyzacji CPX i Festo Motion Terminal pozwala uzyskać bezkonkurencyjny efekt synergii: od sterownika CODESYS z OPC UA, przez oszczędne rozszerzenia systemu za pomocą CPX-CTEL, po optymalną integrację funkcji.

Więcej informacji o module CPPX


Interfejs Ethernet WebConfig – proste i łatwe uruchamianie

Interfejs terminalu ruchu Festo Motion Terminal

Dzięki interfejsowi Ethernet oraz intuicyjnemu interfejsowi użytkownika WebConfig, możliwe jest wygodne parametryzowanie każdego zaworu Festo Motion Terminal z poziomu własnego komputera i serwera sieciowego, bez potrzeby wykorzystania dodatkowego oprogramowania konfigurującego. Co więcej, można tego dokonać także bezpośrednio z układu sterowania maszyny lub urządzenia.


Moduł wejść - sygnały z zewnętrznych czujników przetwarzane w czasie rzeczywistym

Description

Festo Motion Terminal pozwala na wybór do 16 szybkich wejść cyfrowych bądź analogowych, wykorzystywanych przez aplikacje sterujące np. Soft Stop. Czujniki Festo Motion Terminal są zintegrowane bezpośrednio z elementem wykonawczym ułatwiając szybkie sterowanie.